Wpis z mikrobloga

@Mortal84: Większe, bo choć klocki w GravelKingu są małe, to są. Jednak prędkość ma małe znaczenie w gravelach z takimi oponami, po prostu się jedzie i jest fajnie. Taki Horizon jest slickowaty, więc nabity pod limit pewnie leci jak szalony.

@vinciq: PejsCziken jedna z lepszych propozycji na rynku, szkoda że rama z karbonu.
@fixie: w takim razie nic tylko zbierać. W takim razie gdyby wyszedł w Ti, to chyba wiem gdzie w PL będzie jeździł :)

Sprzedam X-Ride dla karzełka i nerkę - 1799 funtów!
@fixie: wszechstronność zachwyca i jeszcze rozmiar 650 jak w moim mtb. Nic tylko czekać aż zrobią promo jak ostatnio, może i Chicken będzie tańszy :)
joshibbett - dzięki już dodałem.
@fixie: Jak pewnie wiesz, od chyba dwóch tygodni śmigam na Ronine, na fabrycznych oponach 700x42c. Wszechstronność takiego rozwiązania jest wszystkim czego mi potrzeba na codzień. Na ciśnieniu 45psi latam gładko po lesie i szutrach, dobijam na 70psi i w mieście jest prędkość. Zastanawiam się właśnie, jakby zmienić opony na 34-36 i bardziej gładkie o ile zwiększy się prędkość.
@michnic: będzie lepiej, mam jeszcze 30 mm (Challenge strada bianca) i 32 mm (Spec Armadillo), obie opony to slicki. Na pierwszej jeździłem w tym roku od grona na szosie, w tym do Warszawy. Na drugiej prawie cały festive500 i jesień tamtego. Obie dadzą tez radę na szutrze i ubitym terenie.