Wpis z mikrobloga

@Psylocyby30: Nie, bo w stanach nie kosztuje 300 zł. Tak było i z poprzednimi konsolami nintendo, że chwalili się, że będzie w takiej i takiej cenie, po czym wypuścili mało sprzętu i przebitka na nasze 100zł niż to co w marketingu to chyba najmniej się ostatnio zdarzyło. #!$%@? nintendo.
#!$%@?ąc od tego, że przebitka poprodukcyjna większa niż na sprzedaży odzieży z bangladeszu XD

Aha, i zjechałem troszkę niżej na tej stronie
Ale Ultima czy Konsoleigry mają normalne...


@iamtehwin: Oba te sklepy chciały jako pierwsze wystawić produkt żeby zgarnąć jak największą liczbę zamówień. Zaryzykowały, wystawiły go po cenie sugerowanej przez zagraniczne źródła no i teraz mogą na tym nie zarobić. Część tanich zamówień z tych sklepów została już anulowana, moje na szczęście jeszcze nie.
@drapieszny_jak_lef: 80 dolarów -> 80 euro, po takiej cenie dostało je CQE od N, 90 euro to cena jaką CQE w hurcie dało detalowcom. Dolicz vat, i transporty, dodaj marżę. Bum. 500 żeby wyjść na "zero". Ktokolwiek sprzedaje snesy poniżej 300 pln u nas albo anuluje zamówienie albo dokłada do interesu. Pozdrav.
@Pantalonek: co wy macie z tymi 300zł? wiem jak to wygląda, mój brat prowadzi firmę polegającą w dużym uproszczeniu na 'kup części tanio zza granicy' > 'sprzedaj drożej w polsce'.

Jeśli nintendo sugeruje 80 dolców do retaila i po takiej cenie puszcza w hurcie to pozdro dla nich.
I jeśli sklep sprzedaje za 700 zł jedną sztukę konsoli, nawet jeśli jakimś sposobem po hurcie z podatkami wychodzi 500 zł, to 200