Wpis z mikrobloga

@warder: Gdy znów uderzy o dno - okolice 2350 sat. Po kilku dniach odbije sobie do 2700-3000 i już masz profit. Jestem noobem tutaj, więc może lepiej słuchaj bardziej doświadczonych, ale zauważyłem, że warto obserwować kilka takich krypto w okolicy zupełnego dna i powtarzalnie inwestować w nie drobne kwoty na dołkach, a zbierać profity z górek. Zawsze też jest szansa, że taka waluta zostanie napompowana zupełnie niespodziewanie, w ramach bonusu (
@m00n jestem poza domem, ale jak wrócę chętnie rzucę okiem :)

@WeselnyGiermek00 nie analizuje newsów tylko to co dzieje się na wykresie. Okreslilem konkretne warunki i tego będę się trzymał :) w poniedziałek wspominałem o ltc, ripple i lisk. W czwartek o monero. W każdym przypadku warunki określone w poście były spełnione ;) odsyłam do wcześniejszych postów oraz do postów na beatcoin.blog


@NoMercyIncluded i o to chodzi ale upadle zamienię na zapomniane
@m00n: ciekawa sprawa! :) Na szybko tak to wygląda, powoli zająłbym się tym w poniedziałek na #morningmarketcall tylko musisz mi przypomnieć! Generalnie chodzi o to, ze była mocna przecena, zatrzymała się na wsparciu i po krótkim odbiciu zatrzymała się na oporze (żółty). Brakuje siły, jak na wielu altach. Ale po jeszcze trochę głębszym spadku może stać się bardzo ciekawym altcoinem :)
Ale powtarzam to tak na szybko.
Pobierz
źródło: comment_2q8XRZA3v1vYfGUSjWq0y6oPpFXaxIJC.jpg