Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  To jest kurwa jakaś poezja, nie mam już do niej sił... Kabaret normalnie, tak sobie "ogląda" jakiś film z gościem, a ja tylko wyjdę na miasto i zaraz foch i każe się przepraszać xDD dzwonie do niej od 5 minut, w tym momencie wyłączyła telefon, albo mnie zablokowała XD fajnie, pozdrawiam

  #zwiazki
  #logikarozowychpaskow
  #rozowepaski
  #tfwnogf
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (163)

 • avatar

  Błagam niech to leci w gorące xDDDDD
  Według mnie pomysł smieszny ale dzieci w podstawówkach są bezlitosne
  #grazynacore #heheszki #gownowpis #zalesie #chwalesie #takbylo

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  Mirki ale mam radość teraz : )))). Był pan Paweł o którym pisałam wcześniej - wymagający do ustawień aparatów. Ostatnio ustawiałam mu prawy aparat bo piszczał. Dzisiaj przyszedł mówi że jest doskonale. Ja mu mówię że to nie była kwestia wymiana wkładki tylko ustawień na co on do mnie 'nie to nie kwestia ustawień tylko ustawiającego'. Ja tylko się uśmiechnęłam i pytam co potrzeba. Mówi że trzeba dopracować drugi aparat bo pan przebywa w hardcorowych trochę warunkach akustycznych. Posiedziałam z nim chwilę wszystko doregulowane i na koniec słyszę coś co mi robi dzisiejszy dzień. Pan patrzy na mnie chwilę głeboko w oczy a potem mówi 'pani lubi ustawiać aparaty' ;))))))))
  No normalnie miód na moje uszy :). Jestem prze szczęśliwa :D. No lubię faceta na maksa :). Jaram się jak dziecko że taki zadowolony W KOŃCU! ;)

  Musiałam się podzielić tą informacją bo radość bardzo :). To tak na szybko. Wracam do pracy bo zaraz kolejna Pani :).

  #chodzasluchy #czujedobrzeczlowiek
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)