Wpis z mikrobloga

#itemyzchin #lightinthebox #xiaomi #roidmi
Zakupiony 1 sierpnia roidmi 3s przyszedł do mnie 24 przesyłka nierejestrowana. Pudełko mocno pogniecione.

Zalety:
-pasuje do każdego gniazdka
-ladny dizajn
-laduje bez problemu telefon + kamerkę samochodową na raz

Wady:
-nieakceptowalna jakość dzwieku, można porównać do rozmowy telefonicznej lub słabej, skompresowanej empetrojki (szczególnie zauważalne przy wysokich tonach, nawet dźwięk powitalny urządzenia odtwarza się zniekształcony)

Podsumowanie:
Roidmi 3s zapowiadało się całkiem nieźle, szczególnie po udanych konstrukcjach poprzednich modeli. W roidmi 2s do szczęścia brakowało mi właśnie wtyczki opartej na bolcach.
Niestety najnowsze roidmi jest dla mnie dużym rozczarowaniem, zupełnie nie dorównuje jakości dźwięku modelu 2s, a szkoda bo nastawiałem się na model dopracowany, a jednak okazuje się, że nie można mieć wszystkiego na raz. Będę musiał męczyć się dalej z problematycznym mocowaniem roidmi 2s, ale na pewno wzorowa jakość dźwięku mi to wynagrodzi.

W skrocie - nie polecam roidmi 3s ;)
  • 18
@krajzega: hm zbierałem się do zakupu Roidmi od momentu wyjścia pierwszej wersji. Ale, że co chwila wychodzi nowsza wersja to nie mogłem się zebrać :D Ale chyba rzeczywiście może jakąś używkę 2S wyrwę.