Wpis z mikrobloga

,,I'm sorry, but the old Taylor can't come to the phone right now. Why? Oh, cause she's dead.''
No cholera, Tejlor. Ciekawa jestem co tam robisz. Singiel ogółem dupy nie urwał. Wszystko psuje niemrawy refren, jest budowanie napięcia, fajny moment klaskania a ty rzucasz trochę ścierką w twarz. Ale od samej piosenki jest wazniejszy aspekt, co robi nasza ulubiona gimnazjalistka. Wyzerowanie konta na instagramie, jakieś dramy z Lorde(mocno prywatne sprawy chyba były), ,,śmierć'' starej Tejlor... bardzo ciekawi mnie kierunek w którym chce pójść. Nowy sceniczny wyglad? Gatunek muzyki? Eksperymenty? Nie wiem, ale czekam bo co jak co ale jest w TOP5 popowych gwiazd więc warto to obserwować. A ze ją lubię to będę czekał na album ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taylor Swift - Look What You Made Me Do
#taylorswift #muzyka #zimniokpoleca #pop
A.....h - ,,I'm sorry, but the old Taylor can't come to the phone right now. Why? Oh,...
  • 11
@Apollo_Vermouth: a oglądałeś teledysk? bo ja dopiero teraz nadrabiam, jak dla mnie refren jest bardzo spoko, ale zalatuje Fergie ;) no i Taylor zawsze trochę infantylnie brzmiała (weszła koło 30 w okres buntu:D), na jakie tematy by nie śpiewała kurczę... jestem ciekawa, co ze sobą zrobi, po tym milionie artykułów prasowych o tej zmianie nawet ja już zaczęłam śledzić jej single ;p
@Constantine: ojjj widziałem. Fajna ta walka z jej ,,przeszłością''. Ale laska zachowuje się mega dziecinnie, #!$%@? manianę z wydaniem płyty w dzień smierci matki Kanye Westa... niesmaczne jak jego wypowiedzi ale cholera... kiedy to było? Szczególnie ze są dowody ze ona wiedziała o fragmencie ,,Famous''
@Apollo_Vermouth: there she goes, playing a victim... again ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ona jest znana z bycia dzieciakiem, ale z Westem to już jest dla mnie granie dla rozgłosu, bo że jej się po ponad roku (i znając język Westa) przypomniało, że jest obrażona za linijkę tekstu nie jestem w stanie uwierzyć ;p
#!$%@? manianę z wydaniem płyty w dzień smierci matki Kanye Westa


@Constantine @Apollo_Vermouth: Już pisałem, że to raczej zwykły przypadek, bo i płyta Fearless i np. singiel Blank Space wychodziły odpowiednio 10 i 11 listopada w 2008 i 2014. Widocznie to dobry moment na wydanie czegoś nowego ¯\(ツ)_/¯
A i o ile wiem, to Tay zgodziła się na fragment o tym, że ona i Kanye "might still have sex". I