Wpis z mikrobloga

@GM2L: Posprawdzałem wcześniej takie rzeczy i się trochę zdziwiłem, bo rzadko się zdarza w PL by taki produkt miał normalną cenę.
Dobry znajomy ma urodziny, i zawsze go jarały moje submarinery z niebieską lumą, więc chce go wciągnąć w zegarkowy świat takim prezentem.
@mozliwe: a co cie obchodzą ludzie? zegarek kupuje się dla siebie. To ty nosisz go na reku i patrzysz na tarczę. I o wiele fajniej patrzy się na płynącą wskazówkę automatu przez szafirowe szkło z dobrym antyrefleksem nosząc wygodną kopertę. A to już kosztuje ;)
Równie dobrze mógłbyś powiedzieć po co mi skórzane dobre buty, poliester z daleka wygląda tak samo.
@AntoniPatek: nie, dla mnie fakt wydania 3k na zegarek to jakaś abstrakcja, czy mam czy nie, pewne rzeczy nie są warte dla mnie danej ceny to raz, a dwa to dla mnke zwykle brandzlowanie się "he mam zegarek za 3k, ale przecież nikt nie musi o tym wiedzieć" i tak. Zegarek to jednak ta cześć garderoby, która widza ludzie i tak, ważne jest dla mnie, ze ludzie znają realna wartość danych
@niedlapsa: to akurat przykład z lasu, bo mój zegarek z alie chodzi tak samo jak DW za 500 zł, ale ajfon na szczęście działa lepiej od gowna z biedry xD

Widzę zleciała się elyta tagu drogich zegarków xD