Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wyplusujcie tego klasyka, ten wspaniały monolog w goronce, z okazji wyjścia na wolność. Pana wizjonera, filantropa, mesjasza #stonoga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać
    To powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, kwa głupie społeczeństwo, te kwa banda imbecyli która głosowała na tych kwów karakanów z PiSu to jest jakieś kwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pieolone 70 czy 80 tysięcy głosów, to was powinno się jać kwa, tak się powinno was jać, jak tylko was może jać PiS. Platforma was tak nie wyruchała, jak wyrucha was PiS, kwa. Aż wasz kukle kwa będą swędziały z bólu. To jest dramat kwa. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media kwa nie były w stanie powiedzieć, że Zbigniewa Stonogę zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sadowe KWY! powtarzam sądowe KWY! sądowe KWY tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu. Będzie was PiS ruchał w dę, będzie was PiS kwa dymał tak, jak was Platforma nie dymała. Ta kwa, ten mały karakan, jany Kaczyński śmieć, zniszczy was. Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki będą wam kwa odbierały smak życia wy kwa idioci. Narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piźie kwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kwa tak! Wypieolę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was kwa polskie frajery śmiał, żeście takie głupie sa, tacy kwa debile, którzy te kewstwo PiSowskie wybrali. Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakieś kwy Petru, Żydów w dę janych kwa, na Kukizów popieoleńców głosowali. To właśnie jest ta kwa Polska. Przez taką kwę Polskę, przez was kwa chje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chj warci i trzeba was jać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych kwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się kwa w tej kwie Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chje, że jesteście prymitywami, że kwa wasze pieolone karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kwa w korporacji i karta z debetem, to wy kwa Polacy, chj z wami. Nie warto było kwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda kwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie kwy głosowały na PiS niech was szlak trafi, chj warci jesteście, anty-polakami jesteście. Dobranoc. Co jest kwa pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypiealam. Kwa, szkoda było 9 spraw karnych, szkoła było kwa ujawniać afery podsłuchowej. Głupia polska, głupie polaczki kwa, was do Auschwitz tylko zaprowadzić kwa, piecyki włączyć. Szkoda kwa było na was cokolwiek wy głupie ch*je wy.

#heheszki #pasta #takbylo
    pokaż całość

odpowiedzi (22)

• odpowiedzi (23)

Na nasza bocznicę trafiło 10 nowiutkich EZT Newag Inpuls. Niestety z powodu uszkodzonej folii nie możemy ich sprzedać. Zainteresowane samorzady zapraszam do plusowania tego wpisu.
    #pociagi #rozdajo #heheszki

odpowiedzi (22)

Advertisement