Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ale akcja :< Moja mame pracuje w niemczech i jej przełożonym jest jakiś inżynier z Tunezji #pdk który od dłuższego czasu nachalnie do niej świruje na WhatsAppie i nawet nie raz wysłał jej #beniz xD Mame cały czas odmawiała i on w końcu gdzieś w pracy był z nią w jednym pomieszczeniu, krzyczał na nią z podniesioną ręką, że jest polską idiotką i pożałuje, bo kobiety nie mają prawa odmawiać. No to ona się wystraszyła, porobiła screeny tego co on do niej pisał i idzie jutro do przełożonych. Ciekawe jak zareagują na te zdjęcia xD Ale trzymajcie kciuki, co? Bo mame w sumie wystraszona, boi się wracać do domu sama.
  #imigranci #cotusieodpierdala #niemcy
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)

 • avatar

  Prezes Trybunału Konstytucyjnego spotyka się prezesem rządzącej partii i ... nie jest to aktywność związana z realizacją zadań publicznych i nie trzeba o niej informować - tak przynajmniej twierdzi pełnomocnik TK w odpowiedzi na nasze pytanie o kalendarz spotkań o Julii Przyłębskiej i Mariusza Muszyńskiego. Nie zgadzając się z tym stanowiskiem, napisaliśmy skargę do sądu, w której podkreślamy, że trudno jest sprawować społeczną kontrolę nad działaniami osób pełniących funkcje publiczne, skoro nie możemy sprawdzić, z kim się spotykają w ramach swoich obowiązków służbowych.

  Dodatkowo skierowaliśmy do sądu pismo, w którym prosimy o zobowiązanie pełnomocnika Prezesa Trybunału Konstytucyjnego do usunięcia braków formalnych jego odpowiedzi na naszą skargę. Chcemy, by wykazał, iż jego pełnomocnictwo zostało udzielone przez upoważnioną do tego osobę, czyli że podpisana pod nim Julia Przyłębska jest Prezesem Trybunału Konstytucyjnego.

  Dlaczego to ważne? Reprezentujący nas mecenas Adam Kuczyński:

  Kwestia prawidłowości powołania Julii Przyłębskiej na stanowisko Prezesa TK ma znaczenie w tej sprawie. Gdyby uznać w ślad za autorytetami prawniczymi, jak np. prof. Ewą Łętowską, że powołanie to było wadliwe, to mogłoby dojść do nieważności postępowania przed WSA w Warszawie. Poza tym także szeroko pojęta ochrona praw człowieka, będąca przedmiotem działalności Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska, wymaga rozstrzygnięcia, czy na stanowisku Prezesa TK jest wakat, czy też jego piastunem jest Julia Przyłębska.

  23 stycznia jest wyznaczone posiedzenie sądu w tej sprawie – z niecierpliwością czekamy na wynik.

  Więcej: https://siecobywatelska.pl/czy-wsa-zbada-poprawnosc-powolania-juli-przylebskiej-na-stanowisko-prezesa-tk/
  #watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #jawnosc #polityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)

 • avatar

  Mirki, mój różowy postanowił spróbować swoich sił z książkowym vlogowaniem.
  Poniżej recenzjo-pitupitu "ŚPIĄCE KRÓLEWNY" Stephen King & Owen King

  Proszę o krytykę merytoryki - dla niej, i technicznych spraw dla mnie ;)

  https://www.youtube.com/watch?v=5fQkjl2YnJ8

  #stephenking #chwalesie #ksiazki #polskiyoutube #recenzja pokaż całość

  odpowiedzi (72)