•  

Dzień 12: Piosenka zmarłego artysty.
    David Bowie, Ashes To Ashes
    Nie będę oryginalna i też wstawię Bowiego. Generalnie, to długo nie mogłam się zabrać za jego muzykę, trochę mnie przytłaczała baaaaardzo bogata dyskografia i tak na dobrą sprawę, to nie wiedziałam od czego zacząć. Znałam wprawdzie sporo jego piosenek, a to z filmów, a to z radia, ale jakoś do połowy 2015 nie słuchałam jego płyt ot tak, bo miałam ochotę. No i pierwszą jego piosenką w której się szczerze zakochałam było Ashes to Ashes właśnie, a konkretnie w tej wersji: https://www.youtube.com/watch?v=N3CuzBI4Nhk O Bowiem pisało już wiele osób, o wiele bardziej obeznanych w muzyce ode mnie, więc recenzje jego utworów pozostawiam im, ale prawda jest taka, że nie będzie drugiego takiego jak on i brakuje go bardzo, bo co by o nim nie mówić, to zmienił oblicze muzyki na wielu płaszczyznach, o.
    my mother said, to get things done, you'd better not mess with Major Tom
    #muzyka #100daymusicchallenge #davidbowie #artrock #newwave

źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (39)

Drobne rozdajo mojej ulubionej książki ,,Co widać i czego nie widać" Frederica Bastiata . Jest to krótka i genialna książka która idealnie nadaje się do rozpoczęcie przygody z ekonomią :p. Będzie to nowa książka prosto z księgarni, bo dla tępienia socjalizmu warto wydać parę złotych . Zaznaczam ,że prześledzę Olx w twoim mieście ,więc jeżeli jakiś Janusz będzie brał udział w losowaniu tylko po to aby odsprzedać książkę będzie skutkowało to wyróżnieniem jego imienia na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie kończy się jutro rano :) Zasady są proste, plusik (zielonki też mogą brać udział)

Mam też małą propozycję na rozpowszechnienie #wykopolka . Może krótki opis swoich ulubionych kategorii książek np.
      Posiadam: Ekonomia ,medycyna , kryminał, informatyka, języki (lub bardziej sprecyzowane)
      Szukam: Fantasy, Medycyna

Fajną inicjatywą jest wymiana książek pomiędzy mirkami , dzięki opisowi ,łatwiej będzie nam znaleźć pasującą do swoich zainteresowań osobę :) a to na pewno jest lepsze niż wymiana w ciemno swojej książki na coś co nas zupełnie nie interesuje jak Harry Potter za Sekretne życie krów ( ͡° ͜ʖ ͡°) A szkoda ,że ten tag został mocno zapomniany (╯︵╰,)

Dla dociekliwych , tak jestem z podlasia.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ksiazki
      #rozdajo
      pokaż całość

odpowiedzi (23)

Nawiedził Cię bardzo rzadki, kopcący Adrian.
      Zaplusuj, a dobre płuca i kości będą Ci dane.

#heheszki #humorobrazkowy #cenzoduda

odpowiedzi (10)