Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  moja mama przez #tanieczgwiazdami zainteresowała się kim jest Popek, powyszukiwała na yt Gangi Albanii, Brudne Dajany i inne i mówi, że to nawet fajne i że "Dla prawdziwych dam" to w ogóle za serce łapie xDDD no i że Popek tak za córeczka swoja jest, że każdy się mizdrzy do kamery w TZG a on z córką tańczy i ma w dupie fejm xDD kurwa pierwsza w historii transformacja Grażyny w Karyne a nie na odwrót xDDD pewnie na wielkanoc jak przyjadę to na śniadanie koks a wieczorem jedziemy do kasyna xDD

  #gangzalbanii #popek #grazynacore
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  też tak macie, że jak macie gdzieś jechać, z kimś się spotkać to najpierw się cieszycie, a przed samym wyjazdem wam się kurewsko nie chce i najchętniej zostalibyście w domu?

  #kiciochpyta #spierdolenie #gownowpis

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Kolejne drobne #rozdajo i krótka ankieta, chcę tym razem upiec dwie pieczenie na jedynym ogniu.
  Ankieta- Proste pytanie, czy zgodzilibyście się na zakazanie prowadzenia aut i wprowadzenie autonomicznych samochodów przy poniższym scenariuszu ?
  Scenariusz- Zakazujemy prowadzenia auta, do waszego samochodu trzeba tylko dokupić GPS, kamerę z aplikacją i system prowadzenia za 100zł (cena za wszystkie potrzebne rzeczy bo firma która to wprowadza dopłaca do tego systemu). Możemy wsiadać po imprezie bo auto nas odwiezie, jest bezpiecznie bo jest system wczesnego reagowania i wypadki spadły z 50k rocznie do 1000 (przykładowo).Auta jeżdżą bezpiecznie, nie ma korków (auta dobierają najszybszą trasę omijając zbyt duże tłoki) GPS sprawdza gdzie i jak jeździcie żeby dobrać najlepszą trasę, ciężko mówić o wypadku bo gps sprawdza też inne auta. Do tego darmowe Wi-Fi w aucie od firmy która sprzedaje urządzenia. Dla hobbystów zostaje wybudowany specjalny tor gdzie mogą sobie pojeździć samochodami.

  A teraz kolejne rozdajo mojej ulubionej książki ,,Co widać i czego nie widać" Frederica Bastiata . Jest to krótka i genialna książka która idealnie nadaje się do rozpoczęcie przygody z ekonomią. Będzie to nowa książka prosto z księgarni, bo dla tępienia socjalizmu warto wydać parę złotych . Zaznaczam ,że prześledzę Olx w twoim mieście ,więc jeżeli jakiś Janusz będzie brał udział w losowaniu tylko po to aby odsprzedać książkę będzie skutkowało to wyróżnieniem jego imienia na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Losowanie kończy się jutro rano :) Zasady są proste, plusik (zielonki też mogą brać udział)

  #rozdajo #ksiazki #pytanie #ankieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)