Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dzień dobry, Wykopowicze! (ʘ‿ʘ)

  Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych zmian, które w kolejnych tygodniach będziemy systematycznie wdrażać. Wiele z tych propozycji Was ucieszy, niektóre może trochę mniej - jakoś będziemy musieli z tym żyć ( ಠ_ಠ) Każda z tych zmian jest jednak niezbędna i każdą postaramy się odpowiednio uargumentować.

  A teraz do rzeczy. Ten tydzień rozpoczynamy od kilku zmian w obsługiwanych formatach. Poprawiliśmy dodawanie treści z gfycat.com oraz dailymotion.com. Dołożyliśmy takie serwisy jak streamable.com, coub.com, soundcloud.com, twitch.tv oraz rozbudowaliśmy ramkę instagram.com na Mikroblogu (grafika poniżej).

  Na prośbę Wykopowiczów @Adrian77 oraz @smieszko_drugi_lambert dołożymy też możliwość dodawania komentarzy pod wpisem do ulubionych - ta zmiana pojawi się jeszcze dzisiaj.

  pokaż spoiler Z rzeczy, które Was nie zainteresują: cały czas trwają przygotowania do dużej aktualizacji kodu, która zaplanowana jest na przełomie marca i kwietnia. Jeśli pamiętacie, pierwsza ważna aktualizacja miała miejsce w październiku - ta obecna będzie większa, ważniejsza i pozwoli nam śmielej wdrażać zmiany na serwis.


  My wracamy do pracy, a Wam życzymy udanego popołudnia! (ʘ‿ʘ)

  #wykopchangelog #wykop #wykopblog
  pokaż całość

  odpowiedzi (170)

 • avatar

  tak przy okazji #mirkovolt to przypomniała mi się podobna gierka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  plusują ci, co grali
  #gry #gimbynieznajo #tooncar

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Dobra Mirki, ile plusow, tyle dni bez zzerajacego nalogu jakim jest kasyno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dla zainteresowanych moge umiescic notke, jak wyglada uzaleznienie z perspektywy osoby grajacej i dlaczego jest to IMO jeden z najtrudniejszych do powstrzymania nałogów.

  Coby nie byc goloslownym, kazdy dzien, czyli jeden plus od uzytkownika oznacza zawolanie go w pozniejszym czasie, gdy juz "odfajkuje" jego dzien ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #uzaleznienie #psychologia #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)