Gorące dyskusje ostatnie 12h

Posiadanie kantoru to widocznie całkiem dochodowy biznes... NISSAN GTR NISMO w #krakow
    #jdmboners #jdm #nissan #motoryzacja #carboners #carspotting

odpowiedzi (101)

Zawsze byłem uczniem trójkowo-czwórkowym, nie wyróżniałem się w szkole niczym szczególnym, może poza kilkoma umiejętnościami, które w szkole nie były zbytnio doceniane, a które obecnie są u mnie podstawą pracy (znajomość języka i umiejętności informatyczne). Wiedzy tej też nie nabyłem w szkole, są one raczej efektem własnej chęci posiadania takiej wiedzy i zaspokojenia mojej ciekawości. Często niektórzy nauczyciele próbowali wmówić mi, że będę biegał z łopatą. Poszedłem na studia, zakończyłem je licencjatem, z własnej woli przerwałem magisterkę, a teraz? Właśnie odbieram CV od koleżanek ode mnie z klasy, które zawsze miały średnią ~5.0 i były głaskane przez nauczycieli.
    A na zdjęciu kwiatek, który urzekł mnie najbardziej
    #pracbaza #madki #gownowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (69)

23:30 dzwoni domofon. Za pierwszym razem myślałem że mi się to tylko sniło. Dzwoni drugi raz. Schodzę na dół. Patrzę przez okno-policja.
    -Tak słucham?

-Może pan syjść?
    -A o co chodzi?

-Proszę wyjść to powiemy. Serce wali. Myślę, po mnie przyjechali. Pakować szczoteczkę? Kupiłem przedwczoraj piękny AK 47, 1951r. magazynowy stan, sprowadzony gdzieś z Serbii. Jeszcze nie zarejestrowany. Myślę, że może lewy... Sztuma czeka. Pożegnam rodzinkę bo zanim się wyjaśni to pewnie z miesiąc mnie potrzymają. Ubrałem się, wziąłem dokumenty i idę. Serce wali. Może to nie lewy karabinek tylko lewy policjant. Zaraz kosę dostanę a oni wejdą po fanty. Słucham.
    -O co chodzi?
    -Dostaliśmy zgłoszenie o zagrożeniu życia, pana ulica ale nie podano nr. Ktoś dzwonił że żona nie żyje, podał ulicę i się rozłączył.
    Sprawdzamy wszystkich. Zna pan tu jakieś osoby starsze.
    -Nie bardzo.
    To ślepa ulica. 20 identycznych domów. Żadnego światła. Tylko mój dom oświetlony. Dalej jak w piekle.
    Pogadaliśmy, pojechali dalej. Ledwo usnąłem. Ktoś żonę zarąbał? Na mojej ulicy?
    Ranek
    Pogadałem z sąsiadem obaj WTF. Jak odjeżdzał to podjechała kobieta w czarnym mercedesie dostawczym. -dzień dobry, pan tu mieszka. Była u pana policja w nocy?
    - Tak, o co chodzi?
    - Wie pan, to ja to zgłoszenie zrobiłam. Mam zakład pogrzebowy. W nocy zadzwonił mężczyzna. Dyszał. Ledwo mówił. Z głosu osoba starsza. Powiedział, że żona nie żyje. Jego bardzo boli w piersiach, podał miasto i ulice po czym upuścił telefon i się rozłączył. Wezwałam policję ale oni wciąż sprawdzają. Ja całą noc nie spałam. Dziś jeżdzę tu po domach, pytam, bo ten człowiek może tam leżeć, potrzebować pomocy.
    Ujowa noc.
    #creepystory #truestory #takbylo troche #bron

pokaż spoiler Rano co te pędy zarejestrować kałacha! Udało się.
    pokaż całość

odpowiedzi (69)