Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy tylko mnie atakują myśli by przejść na homoseksualizm jako taki?
Od kiedy czatuje z gejami na różnych portalach i oni bardzo chętnie podchodzą do mnie jako "topa" to tymbardziej mam chęci by się zagłębić w ten temat nieco bardziej niż dotychczas, kiedy tylko sobie czatowałem z nimi. Do czatowania z homo zaintrygował mnie jeden "przyjaciel" z mmorpg, który grał kobietą i udawał ją przez większość naszej znajomości. Od kiedy go poznałem, nie mogłem zrozumieć jednej rzeczy. Dlaczego "ona" była taka wyrozumiała, inteligentna i uczynna w przeciwieństwie do prawdziwych kobiet? A myślałem, że jest ona prawdziwa, kiedy się dowiedziałem po researchu, że jest facetem doznałem szoku wychowawczego.
Czy mężczyźni potrafią być lepszymi partnerami niż kobiety? Czy NAPRAWDĘ są oni bardziej uczuciowi i uczynni niż większość kobiet? A musze zaznaczyć, że miałem za sobą już 3 związki z kobietami i mam aktualnie 25 lat, aczkolwiek nigdy nie uświadczyłem takiego zaangażowania w znajomość jaką doświadczyłem od mojego "kolegi" udawającego kobietę w mmorpg.
Nie tylko do mnie pisał pierwszy, ale też proponował różne rzeczy jak np pomoc w dungu, czy uczył mnie jak grać pvp, a przy okazji okazywał mi uczucia lepiej niż 2 kobiety razem wziętę, to było niesamowite... Toteż chciałem "go/ją" poznać lepiej, co się okazało co okazało i doznałem szoku... Jednak kobiety to bezduszne istoty, które mają faceta za nic, za to mój przyjaciel dopytywał się o mnie nawet na GG czy przez smsy gdy byłem np chory i leżałem w szpitalu, gdy w tym samym czasie od niego dostałem 5 smsów, moja była wysłała mi jednego i nawet nie śmiała się zjawić u mnie nosz #!$%@?...
I tak się zastanawiałem gdy odkryłem okrutną prawdę, choć nie była ona dla mnie okrutna, to doprowadziła do tego, że mój "przyjaciel" nie mógł znieść goryczy i mnie opuścił, myśląc że mnie zranił zbyt mocno, że chce to skończyć i nie chce bym sobie coś zrobił, podczas gdy on był moją prawdziwą miłością...
Teraz szukam jej ponownie, bo tamta umarła dziwną śmiercią, z dnia na dzień uświadczam się w przekonaniu, że faceci "femme" czy też "bottom" potrafią być naprawdę bardzo dobrym substytutem kobiety, potrafią poprawić dzień, humor, docenią Cię, a co najdziwniejsze, chcą by ich traktować jak normalne kobiety... Szukają męskich homosiów, tzn "topów", chcą czuć się atrakcyjni, chcą dostawać atencje, a jednocześnie podchodzą do człowieka z znacznie znacznie większą tolerancją i akceptacją niż jakakolwiek kobieta, nawet kaszaloty nie są tak przyjazne jak słodcy młodzi "bottom" boye, naprawdę...
Tak też zostałem homoseksualistą, w męskim i silnym wydaniu "top", bo uwielbiam traktować innych jak prawdziwy facet a jednocześnie dostając w zamian uczucia, których nawet nie będę w stanie doświadczyć w kobietach. Chłopcy są posłuszni i bardziej kochani, takie jest moje zdanie.
#gay #takaprawda #anonimowemirkowyznania #wyznanie #lgbt #neuropa #redpill #mgtow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10
@Peupelele: Większość jest uniwersalna, potem w kolejności ci co wolną dole i najmniej jest tych, co chcą tylko i wyłącznie na górze a sami sobie wsadzić nie dadzą.