Wpis z mikrobloga

Pare lat temu kupiłem sobie myszkę, Gamingowa z LED-ami i od #logitech - nie spodziewałem się cudów ale była genialna, aż niestety nadszedł dzień w którym jeden klik stał się czasami klikał 2 lub więcej raz. Przez jakiś czas jeszcze jej używałem i denerwowałem się, potem nastał dzień kiedy przeszukałem internet i wniosek był jeden - padły switch-e. Otwarłem ją spisałem sobie jakie mam i szukamy, allegro 10 zł jedna sztuka a u chińczyka 8 zł 5 sztuk. Na nowe switche czekałem ok 2,5 miesiąc i w tym czasie zgubiłem śrubki myślałem że siostrzeniec mi je mały gdzieś rzucił. Tak myszka leżała przez pół roku aż znalazłem je w woreczku ładnie schowane i teraz oto wymienione wszystkie switche i działa jak nowa!

Ale się ciesze, koszt wymiany 8 zł Genialnie. A wszystko zrobiłem sam i trochę #chwalesie

#komputery #myszka #g300 #logitech #hardware
bi-tek - Pare lat temu kupiłem sobie myszkę, Gamingowa z LED-ami i od #logitech - nie...

źródło: comment_zHZxA3fulViBOKqpjeiHVLhFCKZrhBco.jpg

Pobierz
  • 10
@Bolerro: Słyszałem o tym sposobie ale nie chciałem się denerwować bo podobno to pomaga na jakiś czas tylko :/ i koniec końców i tak trzeba lutować switch-e.
@Proust: Kupiłem mysz w lutym 2013 roku działała dobrze do około połowy 2016 potem jeszcze ją użytkowałem z 4-5 miesięcy a następnie miałem ją naprawić.