Wpis z mikrobloga

Hej #cebuladeals mam duzo gier na #ps4 i #ps3 ktore juz przeszedlem, a i tez nie mam czasu grac, mam tez sporo #ksiazka i rozne gadzety #figurki itd wiec mam ochote je #rozdajo porozdawac. Warunek: 1) nalezy dodac mnie do obserwowanych. Wsrod wszystkich ktorzy mnie obserwuja rozlosowuje ROZNE nagrody, wiec nawet jak cie ominie plusniecie to bierzesz udzial w losowaniu jezeli mnie obserwujesz.

Jako pierwszy fant bede rozlosowywal Kill Zone na #ps4 brand new w opakowaniu nigdy nie otwartym (folia). Wystawiam losowanie jak tylko przebije 100 obserwujacych, a ten wpis 100 plusów. Pozdrawiam mirki!
Pobierz
źródło: comment_JwHBD7XuzSOUyp6DqKRnix1kXMjoAjNw.jpg
  • 36
@Sic_Parvis_Magna: tu nie chodzi tylko o jedna gre, mam tego bardzo duzo a nie mam czasu, zestarzalem sie, jak ktos mnie obserwuje to nie dla tej gierki tylko zeby automatycznie brac udzial w roznych losowaniach, jak go to interesuje. mysle, ze to praktyczne.
@Primary: Mógłbyś mi sprezentować jakąś grę? Najlepiej BloodBorne, ale jakąkolwiek? Młodszy brat ma PS4 a nie ma swoich gier tylko pożycza. Chciałbym mu sprezentować ale jestem biedakiem.
@Primary: A to przepraszam. Eh, wiem że to zostanie potraktowane jako wykopkowe gównogadanie ale powiem Ci. Mam depresję od 7-8 lat około. Leczę się od 10 miesięcy. Przykro mi że tak powiedziałeś ale w sumie pewnie masz rację.