Wpis z mikrobloga

@mayo: @emptr: Richard to syn złego Coopera, co potwierdza się nam w nowym odcinku. Prawdopodobnie Audrey została zgwałcona przez bliźniaka Coopera, gdy ta była w śpiączce po wybuchu w banku podczas ostatniego odcinka drugiego sezonu. To że zły Coop odwiedził Audrey potwierdził szeryfowi Trumanowi doktor Will Hayward, który widział jak Cooper odwiedza Audrey w szpitalu. To że Coop był do tego zdolny potwierdza sama Diane, który została zgwałcona przez niego
@mayo: implikowanie ze to ten richard lub ze to richard w ten sposob. podejrzewam ze albo chodzi nie o tego richarda albo postac richarda pomoze cooperowi w #!$%@? złego coopera.

btw ciekawostka z twittera - aktor grający firemana przed odcinkiem 14 powiedział ze zostały tylko dwa nagrania z jego udziałem, jedno widzieliśmy gdy się przedstawił i pokazał rzeczy andiemu, wiec zostalo tylko jedno z nim nagranie. mnie to osobiscie dosc calkiem
@ehhhh: No ja nie wiem jak Lynch to upcha w 2 odcinkach. Jest tyle wątków do połączenia. Może i to nie ten Richard, tak jak ludzie doszukują się w Lindzie skrótu od imion kilku kobiet, które w serialu występują (Diane, Naido, Laura, itd).
aktor grający firemana przed odcinkiem 14 powiedział ze zostały tylko dwa nagrania z jego udziałem, jedno widzieliśmy gdy się przedstawił i pokazał rzeczy andiemu, wiec zostalo tylko jedno z nim nagranie.


@ehhhh: Chodzi rozumiem o Olbrzyma? Bo już różne dziwactwa widziałem w stylu ??????????? albo Fireman, dla mnie to zwyczajnie po staremu Olbrzym (The Giant).

Aktor w ogóle puszcza parę z ust jak żaden inny - ja słyszałem (jeszcze przed emisją),