Wpis z mikrobloga

@Pelen_watpliwosci:
To nie tylko chodzi o kilka złotych, ale też więcej czasu - wjechać, szlaban, bilet, zaparkować, dojść, wrócić, zapłacić, szlaban. Robię tak, bo nie ma innej sensownej opcji, ale nie powiem by się podobało.
To nie tylko chodzi o kilka złotych, ale też więcej czasu


@Ragnarokk: Przecież wysadzić i dać buzi to można przed samym wejściem na terminale, więc o co ta #gownodyskusja ? ... chcesz dłużej odprowadzać, albo spacerować po lotnisku to auto stawiasz na płatnym parkingu... tak jest na całym świecie tylko na Okęciu książęta z Ryk czy innych Puław mają straszny problem problem, bo 5 PLN trzeba wydać i trzy minuty dłużej
@RobertKowalski:
Przecież mówimy o odbieraniu, nie o zostawianiu. Odbieranie zaś miewa swoje ryzyko w postaci opóźnionego lotu, więc absolutnie rozumiem dlaczego jest ten zakaz. Co nie znaczy że mi się podoba. Tyle :)
@paprykarzszczecinski1: czyli wbijam na odloty i tam jest najbliżej parking bo na przeciwko. bo na przylotach to na samym końcu dopiero
@Pelen_watpliwosci: co najmniej raz w roku jestem na okęciu odbierać kogoś, tak się trafia, że w godzinach 22 - 2, praktyczniej, żywej duszy tylko zainteresowani trochę kitajców zawsze, stawałem na przylotach 30 kroków od drzi terminala komu to przeszkadzało żeby teraz #!$%@?ć o drugiej w nocy przez pół lotniska
@Ragnarokk: @RobertKowalski: oczywiście, że o odbieraniu z przylotów "Jeszcze przed lipcowym szczytem NATO wprowadzono całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju na uliczkach na poziomie przylotów."

@Pelen_watpliwosci: super pomyślano chcesz, żeby ktoś wsiadł do samochodu płać za parking, albo jedź na odloty pomimo, że przyleciał

Idiotyzm i tyle, zdania nie zmienie

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,20717232,jak-parkowac-przed-lotniskiem-chopina-zakaz-na-poziomie-przylotow.html