•  

Ostatnimi czasy na wypoku pojawiaja sie w duzej ilosci #fakenews z opisem zwykle wprowadzajacym w blad, ze zrodalami w jezykach dla przecietnego leminga z wypoku obcymi ale bylskawiczenie wykopwywanymi (z ploniemiem).

Znaleziska te dodaja jakies zielonki z 10 minutowym stazem na wypoku.

@Administracja_wypou @m__b i koledzy, wprowadzcie wrescie jakies ograniczenia dla zielonek na dodawanie materialow bo wypok staje sie kompletnym szambem.

Przyklad takiego gownianego znaleziska.
    Link: https://www.wykop.pl/link/3895935/prawdopodobnie-tak-wygladaja-sprawcy-gwaltu-w-rimini/
    Opis:

Prawdopodobnie tak wyglądają sprawcy gwałtu w RIMINI
    lavocedeltrentino.it #europa #wlochy #4konserwy #policja #wykopefekt #wydarzenia
    jest to informacja wg włoskich internautów

Dla tych co chca poswiecic 5m czasu na przeczytanie po polsku lub po przelaczeniu na angielski troche lepsze tlumacznie

But it is by no means certain that the four unscrupulous delinquents are those in the photos circulating on the net. We only report what is written on Libero.it and what is written on Alessandro Meluzzi's page.

W internecie zaczęły się polowania na bestie, z rozbuchaniem mieszkańców i ogólnym poczuciem niepewności wielu Włochów. I gniew, jak to często bywa, grozi oślepieniem. Spośród wielu, nawet byłych parlamentarnych i psychiatrii Alessandro Meluzzi, niezwykle gniewnych, opublikował na Facebooku twarze domniemanych gwałcicieli. Jest to jednak oznakowanie kilku miesięcy sprawozdań o operacji antynarkotykowej, którą dyrektor TgLa7 Enrico Mentana zauważa na Facebooku. ( Według jego odpowiedzi na Meluzzi) To nie jest wykluczone - mówi Libero.it - w praktyce, że rzeczywiste gwałciciele pochodzą z tej samej sieci małych i dużych przestępstw typu Północnoafrykańskiego (stawka maxi w 2013 nazywała się Kebab Connection ) , Ale w żadnym razie nie wiadomo, czy cztery skrupulatne przestępcy są na zdjęciach krążących w sieci. Informujemy tylko, co zostało napisane na stronie Libero.it i co zostało napisane na stronie Alessandro Meluzzi.

Tym razem ktos sie postaral i zweryfikowal, ale takiego niezweryfikowane brudu jest pod dostakiem zeby zamulic ten portalik

•  

@jeanpaul: przestań sapać.. sam interweniowałem jak się dowiedziałem że to fake news.. a to moje było znalezisko..

•  

sam interweniowałem jak się dowiedziałem że to fake news.. a to moje było znalezisko.

@tadocrostu: wiem, tylko po co to dodawales? Informacja nie ulegla zmianie i od poczatku przedstawiales ja laszywie. To co ty i tobie podobne zielonki robia to zwykly ferment. Jak dla mnie to albo totalna ignorancja, glupota ewentualnie dziecinne poszukiwanie atencji, albo co o wiele gorsze robisz to za pieniadze.

•  

@jeanpaul: zobaczyłem w TVN24 newsa gdzie właśnie tak to podali (na sam koniec Wstajesz i Wiesz).. Szybko na wykop patrze nic nie ma... No to google i szukaj po ostatniej godzinie "rimini news itp" i widze to samą fotkę co w TVN24 ... no to linkuje .. ot cała tajemnica... Generalnie TVN24 wprowadził mnie w błąd

•  

Generalnie TVN24 wprowadził mnie w błąd

@tadocrostu: a to wszystko jasne, w takim razie przepraszam ze smialem skrytykowac .... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tylko takie male ale ...

zobaczyłem w TVN24 newsa gdzie właśnie tak to podali (na sam koniec Wstajesz i Wiesz)..
      - nie ogladaj niepolskiej TV, nie bedziesz wprowadzany w blad i sam ludzi w blad wprowadzal!

Szybko na wykop patrze nic nie ma... No to google i szukaj po ostatniej godzinie "rimini news itp" i widze to samą fotkę co w TVN24 ... no to linkuje

jak to bez przeczytania i zrozumienia tekstu, dodajesz z mylacym tytulem? Ponowie pytanie po co? Macie tam jakas premie za wykopanie gowna na wypoku?