Wpis z mikrobloga

Propsuje @miesozerna za ten tag, sam o tym myslalem, ale planowalem zrobic jeden wpis jak to we Wrocławiu mają.

Korzystając z okazji dodam swoją recenzje na gorąco z Ankara Kebab specjalnie dla mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ankara Kebab
Rodzaj kuchni: Turecka(?)
Lokalizacja: Obrzeżna 7A (mordor)
Krótki opis: Restauracje serwująca dania tureckie jak i kebaba.

Jakość i smak: 4.5/5 Na kebaba czekalem mniej niz 5minut co lekko mnie zdziwiło, ale i zaniepokoiło, bo wziąłem kebaba na cienkim. Obawy były nie potrzebne, ciasto nie było mocno spieczone, ale nie rozpadało się, świeża surówka, pomidor, wołowina bardzo dobra

Obsługa 4.5/5 bardzo miła, aczkolwiek czego można się spodziewać w knajpie gdzie przy ladzie składasz zamówienie :p

Wystrój: Lokal bardzo ładny, czysty, menu na telewizorach, aczkolwiek w samym lokalu dość duszno, ale mają ogródek.

Ceny: naciągane 4/5 Ja za swojego kebaba xxl zapłaciłem 15zł wielkościowo pozostawia troche do życzenia, myślałem, że kebab będzie troche większy.

Dodatkowe plusy/uwagi: na stronie wyczytałem, że w chlodniejsze dni dodają do zamówień herbate turecką, ale to chyba standard. Ciężko o miejsce, ale lokal dosłownie znajaduje się przy przystanku
#jedzenie #gastrowarszawa #kebab
źródło: comment_cXay7wPXY5qtvcZykgG6e4binAyqWXX3.jpg
  • 15
@polik95: niestety w tym roku nie dostaniesz licencji krytyka ze związku keBABIARZY. ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
Mierzyłeś sposobem łokciowym? Czy nie przeszedłeś szkolenia. Bierzemy ręke w kąt 110-120st i mierzymy czy kebz sięga od zgięcia do nadgarstka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)