Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wszedlem na sufit w galerii bo stala drabina a teraz chcialem zejsc i chuj nie ma drabiny, co robić

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (61)

Świętujemy rocznicę na Wykopie! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcielibyśmy Wam podziękować za nasz pierwszy rok tutaj. Za wszystkie komentarze, głosy wsparcia i głosy #usunkonto ( ͡° ͜ʖ ͡°), plusy, minusy ( ͡° ͜ʖ ͡°), godziny odpowiadania na Wasze pytania, zabawę przy AMA, #wykopoczta, a także za przekazywanie przez Was 1% podatku na nasz cel, darowizny, pomoc. Za wszystko wielkie, wielkie dzięki!

Z okazji rocznicy organizujemy małe #rozdajo. Do zgarnięcia dwa zestawy: odblask, kubeczek, magnes, kalendarz na ścianę, a wszystko znanej marki Watchdog Polska. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego znajdzie się jakaś lektura. Losowanie dwóch mirków/mirabelek przez mirkorandom w najbliższy poniedziałek. Zielonki również mogą brać udział, a co!

Korzystając z ewentualnej atencji tego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°), mała prośba. Jest petycja do podpisania. Pomożecie? Naczelny Sąd Administracyjny wprowadził rejestr zawieranych umów, ale nie chce pokazać tych poniżej 3500 zł. Chcemy zniesienia przez Prezesa NSA ograniczenia kwotowego i publikowania w rejestrze WSZYSTKICH zawartych umów przez NSA, razem z ich skanami. Tak, by każda/y mógł szybko dowiedzieć się, na co idą pieniądze z podatków. Więcej.

Jeszcze raz dziękujemy, miłego wieczoru!

#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #rozdajo #petycja
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Japierdole w Polsce kurwa jak w lesie, prześladowanie za posiadanie samochodu. Przyjeżdżałem sobie samochodem do liceum, znałem kod do bramy, parkowałem sobie jak najdalej żeby nikomu nie przeszkadzać , jest w chuj miejsca weszłoby jeszcze z 20 samochodów No i w tym tygodniu zaczęło się branie do tablicy i wypytywanie skąd znam kod do bramy, wczoraj wyjeżdżałem to nauczycielka blokowała mi pilotem bramę żebym nie wyjechał, a potem mnie śledziła swoim samochodem. Dzisiaj od wychowawczyni usłyszałem, że nie wolno parkować bo jest 600 uczniów i jak każdy by tak parkował to by nie było miejsca. Każdy ma samochód i prawko? Wątpię. A i Jeszcze usłyszałem, że za szybko jechałem. 60 w zabudowanym xD Da rade coś z tym zrobić? J A P I E R D O L E #niedojebaniemozgowe #warszawa #truestory #japierdole #prawo pokaż całość

odpowiedzi (192)