Wpis z mikrobloga

Codziennie czytam w internecie bóldupienie na islamizację europy tzw. przedstawicieli "obrońców cywilizacji białego człowieka"... a właściwie dopiero teraz sobie uświadomiłem, że jeszcze nigdy nie czytałem koncepcji, planu, cokolwiek co zrobić z muzułmanami gdy w końcu spełni się mokry sen co poniektórych z #4konserwy i prawdziwie prawicowe, antyislamskie i wolne od lewackiego multikulti partie przejmą władzę w całej europie - co dalej poza darciem histerycznie mordy? ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ok, nie przyjmujemy uchodźców i deportujemy tych co ostatnio dotarli do europy. A co z muzułmańską większością która żyje w europie często od 2-3 pokoleń i posiada obywatelstwo UE? Eksterminacja czy przymusowa konwersja na chrześcijaństwo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#neuropa #islam #muzulmanie #islamizacja #uchodzcy
  • 13
@AntyBohater:

co dalej poza darciem histerycznie mordy


oczywiście dalej nic. Nawet skrajni radykałowie typu Trump czy Le Pen nie są aż tak radykalni, żeby organizować czystki etniczne i narzucać "jednolitość" etniczną. Od multi kulti nie ma więc żadnego odwrotu. Jedynym "odwrotem" jest coś w stylu holocaustu.

Właśnie dlatego na zachodzie politycy i opinia publiczna stara się wyciszać konflikty, nie eskalować, dlatego Niemcy tak walczą z mową nienawiści. Bo wiedzą, że muzułmanie
@Andreth: Możesz do niego napisać e-mail i się zapytać. Nie mam pojęcia. Pamiętam, że jest chyba najdalej posunięty postulat z partii, które znalazły się mainstreamie i prezentują idee anty-islamskie. Wydaje mi się, że reszta zasymilowanych muzułmanów zostałaby zostawiona w spokoju. Nawet pan Breivik zanim stał się narodowym socjalistą twierdził że mogą zostać ci, którzy zasymilują się w 100%.

Na polskim gruncie można pomyśleć o radykalnej (finansowanej przez wahabitów) lidze muzułmańskiej, która
@AntyBohater:
Primo: nie przejmą. Secundo: jeśli przejmą to sobie odpowiedziałeś, poza twoimi marzeniami o eksterminacji czy przymusowej konwersji- o te ostatnie musisz poprosić muzułmanów .
@AntyBohater:


Chyba sobie żartujesz? Nie da się rozwiązać problemu tworzenia się równoległego islamskiego społeczeństwa na europejskich ziemiach w ramach praw człowieka. Dlatego teraz drzemy mordy, gdyż doświadczenie uczy, że tam, gdzie muzułmanów jest dużo, domagają się autonomii, czyli rozbicia państwa. Tam, gdzie w państwie wieloreligijnym
Wydaje mi się, że reszta zasymilowanych muzułmanów zostałaby zostawiona w spokoju.


@Akwinata: Niby jak, skoro zamknięto by im świątynie? Ty chyba nie rozumiesz co piszesz.

Innymi słowy - zero pomysłu ze strony konserw, tylko infantylny wrzask. Jak zwykle.
@AntyBohater: Myśle że chodzi o to żeby muzułmanie przestrzegali europejskich praw i wartości,żadnego ekstemizmu,burek,przemocy,nawoływania do szariatu.Muszę też byc traktowanii na równi z resztą europy,bez żadnych przywilejów.
@Andreth:

Niby jak, skoro zamknięto by im świątynie? Ty chyba nie rozumiesz co piszesz.

Chyba Ty nie rozumiesz co piszesz, albo masz małą wiedzę w tym temacie, ale każda religia może w niekorzystnych warunkach obejść się bez obiektów kultu, co wcale nie przeszkadza w jej rozwoju.

Innymi słowy - zero pomysłu ze strony konserw, tylko infantylny wrzask. Jak zwykle.

Innymi słowy brak merytorycznej krytyki. A ty masz jakieś pomysły?

@empty_silence

Chyba