Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane. Robimy z kolegami platformówkę mobilną. Dużo czarnego humoru i ciętych tekstów. Horror-Comedy type. Burtonowska stylistyka. Główny bohater ku czci wykopu będzie się nazywał Mirco Dracoola i będzie się bał CEBULI. Fajny scenriusz, 4 światy, łącznie 12 plansz. Planowana premiera na Boże Narodzenie. Coś jak Leo's Fortune/Limbo. Co myślicie o pomyśle ,grafice itd. Graliby? Przyda mi się jakaś konstruktywna krytyka. Kłaniam się nisko.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więcej apdajtów będzie pod tagiem #dracoola

#dracoola #gry #gryandroid #apple #mobiledev #pytanie #aplikacje #aplikacjemobilne #design #iphone #android #pasjonaciubogiegozartu #horror #komedia #czarnyhumor #drakula #wampiry #burton #mirko
niewiemnieznam - Mireczki kochane. Robimy z kolegami platformówkę mobilną. Dużo czarn...

źródło: comment_XkyqJKAQGePvlxeTsUZTY89gqIolKHZD.jpg

Pobierz

Podoba Ci się?

  • Tak 53.2% (82)
  • Nie 7.8% (12)
  • Mam to w dupie 39.0% (60)

Oddanych głosów: 154

  • 17
@niewiemnieznam: Ja dokładnie to samo co @chrominancja - głowa nieco za duża i te ręce takie troszkę dziwne, reszta całkiem spoko. Może troszkę podinspirować postać Nosferatu + jakby dodać otoczenie w stylu przedwojennych horrorów i ich niemieckiego ekspresjonizmu - nosferatu, haxan itp. Patrząc po tym jak pięknie zapowiada się Cuphead, to można śliczną grę zrobić. Komediowa gra nie musi być koniecznie kreskówkowa :).