•  

Byłem dziś na myjni bezdotykowej w okolicach Swoszowic i po umyciu zauważyłem że osoba myjąca swój motocykl obok zgubiła dokument o wydanie dowodu osobistego ( ͡° ʖ̯ ͡°). Gdy to podniosłem kolega już dawno poleciał w siną dal na swoim czarnym ścigaczu a kartka była cała przemoczona więc ją rozłożyłem i wysuszyłem. Chcąc zrobić dobry uczynek postanowiłem znaleźć tą osobę na facebook-u bo przecież miłośnicy motocykli zazwyczaj mają jakieś symptomy tejże pasji, jak nie profilowe czy zdjęcia ze ścigaczem to wpisy LWG itp polikeowane stronki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety nie udało się, na 4 profile żaden nie pasuje z czego dwa to puste konta z 2-4 znaj ( widocznie ta osba ma podane błędne dane czy profil podpisany jako ksywka/przydomek ). Wykop ma moc więc co mi szkodzi poinformować o tym tutaj. Dokument posiadam by go ewentualnie przekazać, jest troszkę zmęczony przez zachlapanie wodą (pieczątka się trochę rozmyła). Więc jeżeli jesteś tu motomirku bądź ktoś wie o Tobie podaję rozpoznawcze dane - Artur K. , czarny motocykl ścigacz, odbiór wniosku planowany na 2 września w urzedzie miasta Wieliczka. Proszę uderzyć na pw w razie czego (ʘ‿ʘ)
    #krakow #motocykle #motomirko #wieliczka #motoryzacja #kiciochpyta

+: g.............i, kAdi +13 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement