Wpis z mikrobloga

muszę się tam weryfikować ? Chodzi mi o to żeby mieć to udokumentowane co ile i gdzie kupiłem żeby się puzniej nie tłumaczyć skąd mam miliony ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Lordwiader: nie musisz się weryfikować, w wyszukiwarce jest opcja wyszukiwania sprzedawców, którzy nie wymagają weryfikacji, to jeżeli chodzi o zakup a co do samego Localbitcoins to szczerze mówiąc nie wiem ale przypuszczam, że też nie. Każde konto
Siema kiedyś mi podałeś stronkę do beta walet na trezora żebym wypłacił bch i dziś wszedłem na ten beta Wallet żeby zobaczyć czy mam bitkojn gold a tam pisze ze mój trezor nie obsługuje golda muszę ściągnąć nowszy wallet czy co?
@pawlo74: @pawlo74: Siema kiedyś mi podałeś stronkę do beta walet na trezora żebym wypłacił bch i dziś wszedłem na ten beta Wallet żeby zobaczyć czy mam bitkojn gold a tam pisze ze mój trezor nie obsługuje golda muszę ściągnąć nowszy wallet czy co?
@Lordwiader: powinien Ci automatycznie kazać powtórzyć seeda ale jak nie było czegoś takiego to wygeneruj nowy albo zresetuj/usuń wszystko z Trezora i przywrócić z tego seeda dla pewności zanim coś wyślesz na niego.
@pawlo74: tylko ja debil zanim trzasnolem ze na trezoze się wyświetla seed to już były 4 wyrazy gdy go uruchamiałem wiec spisałem jak pokazał drugi raz ale dla pewność chciał bym sprawdzić czy dobrze spisałem da radę sprawdzić seed jeszcze raz dla pewności ? Jak byś miał chwile i ochotę to odpisz dziękuje