Wpis z mikrobloga

#kosmetyki #mirabelkipolecajo #pielegnacja #antiage

Woooowww! Bardzo polecam Deciem, linia NOID, Core Regimen:
- COPPER AMINO ISOLATE SERUM 1%
- MULTI-MOLECULAR HYALURONIC COMPLEX

Używam ich od 5 dni i faktycznie są efekty. Moja super-sucha, czasami zmęczona, łuszcząca się od Retin-A, skóra jest jak nowa. Szybciej się goi, nie łuszczy się tak często, jest świetnie nawilżona i pory wydają się mniejsze.

Esencja CAIS ma niebieskawy kolor, jest baaardzo rzadkie, skóra "wypija" je w 2 sekundy. Kompleks nawilżający (serum) również jest dość lekki, ale potencjał nawilżający ma ogromny.


PS. Deciem ma różne marki - jedną z nich jest The Ordinary. Tam znajdziecie popularne produkty/składniki w dość atrakcyjnych cenach.
Pobierz aldrig - #kosmetyki #mirabelkipolecajo #pielegnacja #antiage

Woooowww! Bardzo poleca...
źródło: comment_asvIZZVGvHIS00kwStEzQdILes3no2Rb.jpg
  • 6
@piglet: niespodzianek nie mam - skóra za sucha, no i retinoidy w użyciu co drugą noc ;-)

A ceny faktycznie są świetne. Z The Oridinary mam Azelaic Acid Suspension 10%. Chwałę sobie bardzo!
@strychnina77: mieszkam w Szwecji, tutaj stacjonarnie nigdzie nie ma Deciem. Nie wiem, jak w Polsce.

Ja zamawiam prosto ze strony internetowej. Wysyłka kurierem jest darmowa. 3-5 dni i jest na miejscu :-)
@aldrig: jednym z bardziej popularnych kosmetyków od the ordinary jest rose hip oil. Używałaś może? Czy to różni się czymś od zwykłego oleju z dzikiej róży, takiego żółtego, który mogę kupić za 2 razy mniej? @piglet: