Wpis z mikrobloga

Oo, chciałem jeszcze powiedzieć, jeszcze krótki film. Ogółem właśnie sześciet filmów ogółem nagrałem i chciałem was wszystkich serdecznie gorąco pozdrowić. I pozdrawiam tego człowieka co wczoraj mi do mnie zadzwonił, bo... i ogółem pozdrawiam Pawła oraz chciałem pokazać... ooo to są takie...cudowne kobiety. No jedna mi wysłała właśnie. Bardzo śliczna. ooo zegarek jaki. ooo rower. I ogółem.. ooo tu też zegareczek. ooo jak..i serdecznie no sześcest filmów nagrałem. oooo jakie fajne cudowne takie eleganckie jak to się mówi babki kobietki już tak powiem to non stop mi się śnią i serdecznie.. oooo to trzeba te brać i ćwiczyć. Od samego rana. ooo a później prysznic z kobietą. Najlepszą koietą. ooo jaka.. no nie nagie. Ale fajne ooo pomalowane, maluje sobie. ooo jaka i ogółem chciałem was.. ooo takie stroje co to? To nie nagie, ani nic. Cudowne kobiety.. ooo. I ogółem serdecznie was gorąco pozdrawiam. I chcem powiedzieć że ooo widzielście? Ktoś mi wysłał jakąś ruską wódkę? Jak ja jestem polski major. I ogółem wszystkich serdecznie was pozdrawiam


#suchodolski #majornadzis #stenogramyboze #nitrodolski ##!$%@? #bombaskirzeznik #calete #kononowicz #polskiyoutube #elo #benc
AndrzejBrewiarz - Oo, chciałem jeszcze powiedzieć, jeszcze krótki film. Ogółem właśni...