Wpis z mikrobloga

No to dotarliśmy. Alfa dała radę! Jakaś anomalia we wszechświecie się stała ( ͡ ͜ʖ ͡)
1600km, spalanie 7,8l benzyny, oleju nie wiem - nie sprawdzałem ( )
W sumie trochę na pałę hotel wybrałem, ale szczerze to jest uroczy całkiem. 5 minut do Watykanu.

Jak to powiedział ten dziadek z californication od Manginy:
„Gdy jesteś w Rzymie zachowuj się jak rzymianie!”

Także dajcie wina! #podrozujzwykopem #podroze #wlochy #rzym #alfaromeo #robakowytransport
r.....7 - No to dotarliśmy. Alfa dała radę! Jakaś anomalia we wszechświecie się stała...

źródło: comment_RWaln5aF3bCjKWzU3QS8vY6Vc9gXLmp3.jpg

Pobierz
  • 14
@robaczek147: chodzi o to, ze taniej i wygodniej jest leciec. Skoro objazdowka to spoko, ale lepiej zaparkuj auto w jakims bezpiecznym miejscu, bo ci obija z kazdej strony. Jak mieszkasz 5min od Watykanu to do 90% fajnych spotow spokojnie spcerkiem.
@bartek555: 16letnia alfa m8. Gorzej wyglądać nie może ( ) sam hotel jest w takiej bocznej uliczce, nie zaciągnąłem ręcznego, na biegu zostawiłem bo się spodziewam, że mogą się przepychać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@robaczek147: Po IT autostradami jechałeś? Jak masz dużo czasu przy okazji powrotu to polecam czasem zjechać i zobaczyć świetne miejscowości. Ostatnio jak Alfą jechaliśmy do Włoch (Werona i Garda) to niestety nie miałem dużo czasu ale i tak było świetnie. :)

Rzym jest zajebisty, też mieszkałem blisko Watykanu. Dokładnie na Via di Monte del Gallo, jest tam spoko sklep z winami i dobrze wyposażony carrefour, mówię o tym bo wcale nie
@bartek555: Wiadomo że do Rzymu to kawał drogi ale jak objazdówka to można się skusić. Ja jeżdżę Alfą na północ Włoch, do Rzymu i dalej to nawet na objazdówkę wolałbym samolot w układzie: kilka dni w Rzymie (10 dni już byłem więc jako uzupełnienie) + wypożyczenie auta na objazdówkę. Ostatnio widziałem mieli w którejś wypożyczalni fajne ceny na Fiata 500 czy Giuliettę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@robaczek147: @robaczek147: ja mieszkałem w wynajmowanym apartamencie przez airbnb. Ale na tej ulicy jest chyba 1 czy 2 hotele więc wiem gdzie jesteś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli mam Ci coś doradzić na powrót to zdecydowanie odpuść Pizę. Jest beznadziejna. Dwa place, jedna ulica łącząca je, krzywa wieża, dużo turystów i parkingów. W Toskani zdecydowanie bardziej polecałbym Florencję Sienę San Gimignano czy nawet Lukkę. Po drodze
@robaczek147: aa, to spoko. :) Do tej pory jakoś nie miałem okazji ale może jeszcze w tym miesiącu arese zobaczę. W końcu to pewnie będzie moja ostatnia tak długa podróż moją 159 tką. :)
Z mniej znanych rzeczy wybrzeże maremma jest zajebista.