•  

dzisiaj stanąłem w obronie kobietki w ciąży która staruchy z kolejki obrażali od kurew co se dzieci robi by mieć 500+ bo chcieli ją obsłużyć poza kolejnościa skoro ciążata była.

Zniosłem dużo co słyszałem ale gdy usłyszałem kurwa się puściła i chorobę udaje wystartowałem do całej kolejki i walczyłem na słowa jak dzik o żołędzia.

Czy to norma w społeczeństwie czy trafiłem na takich ludzi dodam ich argumenty, to nie choroba, ja nie miałam takich przywilejów w kolejkach, pościła się niech cierpi, poszła do łóżka dla kasy niech odstoi i wiele innych, a zapewne jutro one wszystkie do kościoła pójdą się pomodlić.
    #ludzie #ciaza #chamstwo

•  

@AleksanderRoz wiesz są madki i matki i są ludzie i podludzie nic nie poradzisz

•  
      P.............o

+4

@AleksanderRoz: ale to wystarczy posiedzieć trochę na wykopie, od razu znajdzie się taka banda troglodytów. wszędzie byli, wszystko widzieli, wszyscy są głupi tylko nie oni. inni to janusze cebula karyny i sebixy, a oni to crem de la crem tego narodu.

•  
      S..........C

+1

@AleksanderRoz: moja żona była kiedyś w ciąży. Siedziała w kolejce do lekarza grzecznie (tak. Nie korzystała z ciąży, żeby wchodzić przed kolejka gdziekolwiek) a tu nagle jakiś dziad się pcha na początek z ryjem podobnie jak tutaj, że w ciąży, że to, że tamto.

Na co moja małżonka że stoickim spokojem pyta co dziadowi daje pierwszeństwo poza tym, że jest stary.

I tak. Moja żona w związku z ciaza, choroba i kilkoma innymi czynnikami przynajmniej 3 punkty pierwszeństwa spełnia.

•  

@StrucelRTFSC: tamta też była spokojna widać nie pierwszy raz ją obrażali.

•  

@AleksanderRoz: co im nawrzucałeś? Że biorą esbeckie emerytury po mężach ubekach? Czy jak to się rozegrało słownie?

•  

@JohnMaxwell: do baby co pierwsza się rzuciła że jest starą pruchwą a do jej męża jak mnie zaczął wyzywać a ty pewnie jakiś ubek stary że bez żadnych zasad jesteś i kobietę w ciąży obrażasz, później coś powiedział że dla młodych to każdy ubek, powiedziałem zachowuj się odpowiednio to nikt tak cię nie nazwie a on że by z chęcią mi pałą przywalił to powiedziałem mu no tak pewnie swoją co ci dali jak innych tłukłeś gdy młody byłeś, powiedział że na takich to pał żałowali i inaczej załątwiali, później podeszła żona że ona policje wzywa że ją obraziłem nazywając pruchwą powiedziałem wzywaj a później zaczęli mnie wyzywać i powiedziałem to samo co oni mi że zaraz policje wezwę, później odeszli.