Gorące dyskusje ostatnie 12h

Była to sobota. Równo osiem lat temu jako osiemnastoletni Krachu, nie wiadomo czym kierowany, założyłem tutaj konto. Przez te lata spotkało mnie na tym portalu wiele dobrego, bordo, wykopoczta, wygrane w rozdajo, publikacje pierwszych znalezisk, wykopiwa, poznanie wielu użytkowników w rzeczywistości.
    Z okazji tak pięknego jubileuszu postanowiłem się odwdzięczyć i osłodzić wam trochę życie. Organizuję wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju #rozdajo. Przedmiotem losowania są szkloki - śląskie cuksy o niespotykanym smaku. Co ważne, mam dwie paczki tych rarytasów, więc wygrywają dwie osoby. Przesyłka na mój koszt. Losowanie mirkorandomem o 21:45, czyli o godzinie, kiedy osiem lat temu założyłem tu konto. Życzę powodzenia w losowaniu tych super cuksów. Z fartem Mirki.
    Zielonki - nie tym razem.
    pokaż całość

odpowiedzi (56)

W ostatnich latach bardzo mocno zostały spopularyzowane takie określenia jak: Janusz, Grażyna, Seba, Karyna, Oskarek, Brajan i Dżesika. Z męskiej formy patologicznego stereotypu polaka, przyjęła się ewolucja brajan>seba>janusz.
    Jednak w tej układance, brakuje jednego bardzo ważnego stadium ewolucji. Między Sebixem a Januszem jest luka, której nikt do tej pory nie wypełnił. Można przyjąć, że Sebą jest się od 16 roku życia do 34. Natomiast Januszem od 50 w górę. I tu właśnie pojawia się ta dziura, którą należałoby wypełnić.
    Naturalną formą ewolucji Seby jest Mariusz!!! Naprawdę dziwie się, że nikt tego nie przeforsował do tej pory. Sam spotkałem się może trzy razy z tym określeniem.
    Żadne inne imię nie opisuje tak dobrze ludzi przed i po 40'dziestym roku życia, jak właśnie MARIUSZ. Taki dojrzały bardziej ustabilizowany emocjonalnie i życiowo Seba. Zazwyczaj pracownik budowlany, albo fizyczny. Wulgarny, nieprzyjemna aparycja, lubi wypić.
    To imię idealnie opisuje takich ludzi, sam używam tego określenia i może jakaś wąska grupa ludzi - to powinno się zmienić.
    #gownowpis #sebixkurwix #polak #niewiemjaktootagowac
    pokaż całość

odpowiedzi (69)

#steam #gry #januszebiznesu #afera #uplay #southpark

Jak muve.pl oszukuje klientow.

Zamowilem rozowemu gre South Parka nowego, podczas zakupow strona wygladala tak:
    http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://muve.pl/sklep/digital/role-playing-rpg/south-park-fractured-but-whole-pc-pl-digital-dlc,222806

Można zauwazyć ze jest napisane ZABEZPIECZENIE KLUCZ STEAM

A teraz zobaczmy jak to wyglada w dni premiery jak został mi wyslany klucz:
    Zabezpieczenie: Klucz aktywacyjny Uplay

Jakbym chciał klucz na Uplay to bym sobie kupił na Uplay. Najlepsze że zadzwonilem na infolinie i Pani zapytala "Naprawde to ma takie znaczenie?" xD Tak kurwa naprawde.

Napisalem maila do muve i czekam na odpowiedz, ale serdecznie odradzam Wam wszystkim zakupy w tym gownosklepie, skoro potrafia takie walki robic. Wszyscy wiemy ze klucze steam sa drozsze niz uplay, a zmienianie wygladu strony w dniu premiery to jest juz jawne wprowadzanie w blad, oszustwo i lecenie w chuja.

Jest to produkt cyfrowy wiec pewnie moga robic problemy ze zwrotem, gdzie sie wtedy udac? Tak mnie wkurwili ze nie odpuszcze.
    pokaż całość

odpowiedzi (94)