Wpis z mikrobloga

@goomba-pl: zrozumiałem, że chodziło o sprzedaż. I zapewne tak będzie, co wnioskuję po jej sprzedaży na innych platformach. Ludzie lubią grać w piłkę, pula gier dalej nie jest wystarczająca na switchu, i moim zdaniem - większość jego posiadaczy, zakupi switchową wersję ze względu na mobilność. Na tej platformie, nie posiadają żadnej konkurencji, więc to nie są raczej słowa rzucone na wiatr.
@Jorzi: Większość posiadaczy Switcha jakich znam nie jest zupełnie zainteresowana tą grą. FIFA na Switchu może odnieść sukces ale na zasadzie napływu nowych niedzielnych graczy, którzy kupują konsole dla FIFY i później czasem coś jeszcze dokupią, a czasem zostają i grają tylko w to. Więc jaki to "must have"?
@goomba-pl: Pewnie się skończy na takiej sprzedaży jak WiiU i.t.p. czyli zrobią jedną wersję i potem Legacy Edition. Nie sądzę, żeby żeby ktoś kto nie kupił Switcha, czekał aż to wyjdzie i wtedy się zaopatrzył. Dobrze dla Nintendo, że to jest bo zawsze jak ktoś lubi Fifę to może dołożyć do kolekcji innych tytułów. I tak to jest inna wersja od tych z XO czy PS4 i nie ma co ukrywać,
Nie sądzę, żeby żeby ktoś kto nie kupił Switcha, czekał aż to wyjdzie i wtedy się zaopatrzył.


@Kikuchiyo: Na korzyść Switchowej FIFY przemawia mobilność. Jeśli odpowiednio rozegrają kampanie marketingową wiele osób może zajarać się opcją wpadania do znajomych z FIFKą lub grania w pracy, szkole czy na uczelni.
@goomba-pl: Nie wiem nawet czy nie będzie można grać na jednym joyconie więc chyba można postawić na stole i sobie pograć na działce dwoma. Dla mnie super sprawa i mam nadzieję, że się dobrze sprzeda i podkręci sprzedaż Switchy (chociaż i tak idzie im nieźle). Za przywrócenie zainteresowania graniem dzięki 3DSowi zawsze będę kibicował tej firmie :)
@goomba-pl: Jak nie ma gier 3rd party to narzekają. Jak wychodzą, to się śmieją. No nie dogodzisz...
Switch potrzebuje takich fifek, żeby gracze spoza ekosystemu nintendo zwrócili na niego uwagę. Marketingowa papka swoją drogą, ale świat (i biznes) nie kręci się wokół fanów nintendo.
@goomba-pl: ale nie każdy jara sie zeldą i mario. Do mnie np. mario totalnie nie przemawia, zelda też nie, tylko splatoon mnie wciągnął na dłużej niż 15h. A sam chyba wiesz, że większość gier łapię zaraz po premierze.

Fify osobiście nie lubię, ale tak samo moi znajomi nie wyobrażają sobie grać znowu w mariokarta (bo hehe w splatoona sie nie da xD) - jak tylko wyjdzie zelda ilość osób z mojego
@goomba-pl: Mimo wszystko, FIFA17 i FIFA18 to pierwsze gry sportowe z kampanią fabularną więc jak wcześniej uważałem za marnotrastwo kupywanie co roku kolejnej odsłony to teraz mnie zaintrygowali. Myślę że dzięki takim tytułom Switch przeciągnie posiadaczy PSP.