Gorące dyskusje ostatnie 12h

#logikarozowychpaskow
    Różowa słucha audiobooka "pierwszy snieg". Mówi że ciężko się słucha bo narracja przeskakuje to teraźniejszość, to przyszłość, to przeszłość, generalnie ciężko nadążyć. A w ogóle co to za kryminał w którym tak szybko pokazują kto jest mordercą. Okazało się że miała w odtwarzaczu włączony tryb losowy...

odpowiedzi (44)

Ta #szlachetnapaczka to jest kurwa jakiś żart. Już nawet nic nie dorzucę do tych dumnie stojących kartonów ze zbiórkami. Mam w znajomych dwie osoby aktywnie biorące udział w organizacji tego przedsięwzięcia i teraz to już nawet nie wiem z czego oni są dumni. Rodzina z pięcioma dziećmi z czego trójka dorosłych, ponad 5 tysięcy przychodu, po odliczeniu opłat na OSOBĘ TYLKO 500 ZŁ ZOSTAJE. No ja pierdole, u mnie w domu po odliczeniu opłat zostaje nam 450 zł OGÓLNIE A NIE NA OSOBĘ i wszystko idzie tylko na jedzenie i środki czystosci czy kurde papier do dupy. Gdybym nie poszła do pracy to mogłabym zapomnieć o kupieniu sobie jakiegoś ciucha czy kosmetyku i nie widzę tu powodu do skamlenia o pomoc tylko potrzebę ruszenia dupy i zapewnieniu sobie tego co trzeba. A tu czytam ze wyciągają łapy po kasę, jedna rodzina ma dom jednorodzinny, drudzy "wiedzą, że powinni pracowac, ale nie potrafia znalezc pracy", co to ma być do chuja. Może ze trzy sytuacje były faktycznie warte pomocy. Ale się wkurwiłam.

#gorzkiezale #feels #truestory #patologia
    pokaż całość

odpowiedzi (57)

Kurła ale unas to dobrze #tvpis #paskigrozy

odpowiedzi (26)