Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jest u nas w #korpo taka laska która wszyscy znamy i słynie z tego, że strasznie plotkuje xD ale też jest taka bojaźliwa i się wszystkim przejmuje. Przyszła dziś rano do kumpla obok na plotki xD i powiedziała mu o pewnym tajnym (według niej) projekcie który będzie w naszej firmie i dotyczy to naszego działu. Kumpel powiedział że nic o tym nie wie(byłyby zwolnienia wtedy u nas gdyby to weszło a ona myślała że już wiemy) a ona się strasznie przejeła że wyjawniła tajemnice i się wszyscy dowiedzieliśmy o naszych planowanych zwolnieniach xDD Teraz siedzi cicho u siebie na kompie blada i pewnie zastanawia się nad swoją przyszłością xD

Właśnie wysyłam na jej służbowego maila wiadomość o treści takiej jak w obrazku xD Ciekawe co odpisze
    #heheszki #korposwiat #pracbaza #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (51)

Oto czemu usunęłam #tinder

odpowiedzi (36)

Czasem moja #logikarozowychpaskow mnie rozkłada. Spóźniona na zajęcia z języka polskiego wychodzę, przepraszam i siadam na miejsce. Wykładowca mnie pyta "kto ty jesteś" stwierdzam że jest to pewnie podchwytliwe pytanie i odpowiadam "Polak Mały" XDDD Chyba będę tam lubiana ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
    #studbaza #truestory

odpowiedzi (25)