Wpis z mikrobloga

Uruchomiłem mój stary #rower #szosa, który kupiłem około 2000 roku za 80 PLN. W zasadzie zmieniłem tylko opony, cała reszta w oryginale. Rozmiar ramy jest niestety ogromny bo 27 cali (68cm). Dla mnie zdecydowanie za duży chociaż nie odczuwam dyskomfortu ( najwięcej zrobiłem 54 km)
Rower to Schwinn World z 1987 roku, wyprodukowany przez firmę Giant (producent OEM) stuknęła mu trzydziestka bo dokładna data złożenia to 29.04.1987
Koła 27x1 1/4 z oponami Duro 32-630 - realna szerokość 28mm
Piasty Joytech
Wolnobieg SunTour Perfect
Przerzutki, manetki SunTour - 10 biegów
Łancuch KMC
Odblaski Cat Eye
Korba Sugino
#oldschool
roszej - Uruchomiłem mój stary #rower #szosa, który kupiłem około 2000 roku za 80 PLN...

źródło: comment_NLZjNJY7qH1Rm5IimLQaPai2sspw5wf3.jpg

Pobierz
  • 14
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 0
@OLYON: podsiodłowa ma 68cm. A ja mam 175cm wzrostu. Jest za duża i będę chciał opchnać. Na razie jeżdżę tak sobie dopóki nie zmienię na coś innego. A że przesiadłem się z roweru FR to nie chciałem odrazu czynić inwestycji.
via Android
  • 0
@dudi_ : jajeczka jeszcze całe ale to fakt przy schodzenie z roweru muszę go od razu kłaść pod kątem ewentualnie stać na palcach jak już pisałem wyżej muszę to sprzedać a z uwagi na to że przesiadłem się z roweru fr to nie chciałem od razu inwestować można powiedzieć że wyciągnąłem go z piwnicy kupiłem opony za 46 zł za dwie sztuki i Wyjechałem na szosę