Wpis z mikrobloga

O co kaman, X Factor, który zrzesza cały świat arabski, a tam ani jednej laski z chustą na głowie, wygląda jak jakaś Ameryka Południowa. Ktoś mi wyjaśni, czemu oni są tak liberalni w TV?

https://www.youtube.com/watch?v=f7tq2LSCt78

#maroko #syria #liban #egipt #jordania #islam #irak #libia #ciekawostki #muzyka #telewizja
papperlapp - O co kaman, X Factor, który zrzesza cały świat arabski, a tam ani jednej...

źródło: comment_i2XM3fXuX8BUDcp2uxUY7tb0IrlHyjmK.jpg

Pobierz
  • 12
@Halal: No tak, ale jak się patrzy na zdjęcia z przeciętnej ulicy w kraju arabskim to jednak 80% lasek a nawet więcej ma chociażby chustę na głowię, a tutaj ani jedna nie ma, zarówno z jury, uczestniczek jak i na widowni :D zapewne większość z nich jest młoda, także czyżby młode Arabki były aż tak wyemancypowane?
@papperlapp: Nad czym tu się zastanawiać? Przecież te X-faktory to jest inny świat, to samo w Polsce było, widziałeś na ulicy ludzi ubranych tak jak tam? W którym kraju ten spęd? Jeden na cały świat arabski to naprawdę mało.
@straggler: hmm jeśli chodzi o castingi, kiedy ludzie przychodzą jeszcze w swoich ciuchach to zdecydowanie widuję tak ubranych ludzi na ulicach polskich miast.

Nie wiem w jakim kraju był ten odcinek, ale zakładam że skoro jest to program wszystkich krajów arabskich to każdy odcinek castingowy jest w innym kraju, a na innych nagraniach na YT jest podobnie jak na tym
@papperlapp: program z tego co wiem jest kręcony w Libanie, bardzo liberalnym kraju. A po drugie muzyka według większości uczonych i większości muzułmanów jest zakazana, wiec raczej religijni ludzie nie przyjdą do x factora.
@papperlapp: @KreskazMosadu: Gdy w telewizji leci publicystyka, debaty polityczne lub inne programy z poważną tematyką to tam obowiązuje inny ubiór i wszystkie kobiety mają chusty i długie spódnice.
Gdy lecą programy rozrywkowe nastawione na show to bierze sie ludzi z tatuażami, kolczykami w twarzy, zielonymi włosami i skąpo ubrane hostessy żeby wywołać jak najwięcej kontrowersji i przyciągać widzów. Tak samo to działa w polsce. Must be the music - kto
w.....a - @papperlapp: @KreskazMosadu: Gdy w telewizji leci publicystyka, debaty poli...

źródło: comment_MHcXZHioxlRNVwZdXJZIYaA3DdH4aeSa.jpg

Pobierz
@KreskazMosadu: Zgadzam sie z twoim komentarzem - te programy są kreowane żeby przyciągnąć tych bardziej liberalnych i niereligijnych widzów.
W Indonezji było sporo afer gdy osoby prowadzące programy rozrywkowe typu x-factor w tutejszej telewizji były przyłapywane na rozrabianiu po pijaku, tańczeniu półnago w klubach i gdy wyciekały sex-taśmy z ich udziałem. To nie są zachowania typowe dla osób religijnych.