Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  do wszystkich przeciwników #korwin i #konfederacja. Korwin jako jedyny reprezentuje w polskiej polityce ludzi o poglądach wolnościowych. Od ponad 20 lat nikogo takiego w polskim sejmie nie było. W zasadzie wszystkie inne poglądy były reprezentowane. Mieliśmy homoseksualistę, transwetytę, komunistów, faszystów, ludzi centrum, katolików i zielonych. Nas jest 2 może 3 procent ale przez debilny (niekonstytucyjny) próg wyborczy naszego reprezentanta nie było. On nic nie zmieni bo 5 czy 13 głosów nic nie daje. Daje nam jednak złudne poczucie, że ten sejm czy cała polityka ma jakikolwiek sens. Wy wybieracie swoich a my swoich. #wybory pokaż całość

  odpowiedzi (60)

 • avatar

  Pamięta go ktoś jeszcze? Niegdyś prawa reka krula i jego przyszly następca. Teraz w dniu chwały gdzieś w cieniu. Ciekawe jak sie czuje z tym, ze jego jedymym politycznym osiagnieciem jest kolejne okreslenie na męski samogwałt.

  #konfederacja #korwin #wybory

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Pajeet my son, you can vote now. You can choose between:

  Dr Sławomir Mentzen - Toruń. Poważny człowiek, klasa, doradca podatkowy, ekonomista, twórca wielu projektów ustaw. Pomógł konfederacji osiągnąć wysoki wynik wyborczy mimo nagonki. Nie zdobył mandatu poselskiego.

  or

  Iwona Hartwich - Toruń. Okupowała siłą sejm. Znana z tego, że jej niepełnosprawny syn opluł dziennikarza i że domaga się więcej pinionszków na syna. Zdobyła mandat poselski.

  #wybory #gorzkiezale #konfederacja #polityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)