Wpis z mikrobloga

urwa, yebane #januszeolx - szukam sobie magazynu na maszyny, przeglądam sobie oferty, ale nie. pośredników wieszał bym za yayca.

zdjęcia. przykładny metraż - 100m2. ale nie wiesz czy to 10x10 czy 1x100, bo na tych panoramicznych, porozciąganych zdjęciach g...o widać - z drugiej strony skoro ktoś daje takie zdjęcia to wiadomo, że pomieszczenie jakieś nie wymiarowe. no ale pani basi w agencji powiedziano 'pstrykaj panoramiczne fotki, pyk pyk i wynajem jest, nawet się tępe ludzie nie zorientują, że z wymiarami coś nie tak jest'

cena. gówno sobie możesz posortować ceny, bo połowa cen netto a druga połowa brutto. mnie, jako vatowca interesuje netto, ale skoro domyślną ceną na olx czy innym otodomie jest brutto to trzymajmy się brutto, co by łatwiej sortować sobie oferty. a nie, otwieram ofertę, a tam dopisek 'plus vat' - cięzko ci tępa dzido dopisać ten vat i postawić cene brutto. czy myslisz, ze ktos tak naiwny jest i stwierdz 'no drogo, bo z tym vatem, no ale skoro juz kliknąłem to może warto obejrzeć?' nie.

media (gaz, woda, prąd). liczone od metra. no niech ich wuj panów yebanych. licznik do wody za 50 zeta - przerasta to ich możliwość inwestycji w lokal. to nic, że ja tam będe maszyny garażował, które nie potrzebują ani wody ani prądu - płać pan od metra. to czemu do wuja pana podając cenę wynajmu nie wliczyliście ceny mediów do tej ceny, skoro jest to stała opłata? to może podawaj cenę wynajmu i dopisek plus media od metra, plus podatek od nieruchomosci od metra, plus marza pośrednika od metra??
to ja im na złość zbuduje tam stację ładowania całej armii wózków widłowych czy innych tesli, skoro media stałe od metra i nie stać ich na licznik. a co.

yebać #januszebiznesu
  • 1