Wpis z mikrobloga

30417,56 - 18,21 = 30399,35

Wczoraj rano dopadł mnie leń i o 5 przewróciłem się tylko na drugi bok. Cóż, czasem trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj dla odmiany obudziłem się jeszcze przed budzikiem - chyba za sprawą kota, bo podejrzanie szybko się obok mnie pojawił gdy wstałem z łóżka i ekspresowo się teleportował w okolice miski. Niespiesznie się zebrałem i o 4:50 wyruszyłem w trasę.
Po raz pierwszy od zimy musiałem wziąć czołówkę nie po to, żeby być widoczny ale po to, żeby w ogóle widzieć gdzie biegnę - dopiero po godzinie biegu z czystym sumieniem zdjąłem ją z głowy... Niestety z podziwiania wschodu Słońca też nic nie wyszło, bo ciężkie chmury jedyne co zaoferowały to mżawkę pod koniec biegu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Biegło się lekko i przyjemnie, ale tempo pozostawiało sporo do życzenia - cóż, widocznie taka forma dziś i już ¯\_(ツ)_/¯
Jutro znowu dzień przerwy, oby w czwartek nie lało. Ciężki ten wrzesień, ale jakoś póko co daję radę wyrobić plan.

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
enron - 30417,56 - 18,21 = 30399,35

Wczoraj rano dopadł mnie leń i o 5 przewróciłe...

źródło: comment_qnQNW1BngEcIll6jADb6UDahdmDirwco.jpg

Pobierz
  • 9
  • 0
@enron: ciężki Wrzesień bo zimny,deszczowy i jakiś taki do dupy.


@BenzoesanSodu: jak to każdy wrzesień ;) A ten dodatkowo zaakcentował swoją wrześniowatość paskudnym weekendem...

Nie damy mu się! ()
@enron: Porównywałeś z innymi? Jakieś znaczące przewagi nad Endomondo?


Wybrałem losowo gdy zaczynałem przygodę z bieganiem, ale jestem zadowolony. Na początkowym etapie co chwila motywował gratulując z okazji pokonania kolejnych barier, a teraz po prostu robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego ma za darmo praktycznie wszystko i jest bardziej konfigurowalny w porównaniu do endomondo. Endo jakoś mi nie podeszło jak się przymierzyłem.

Do czego się