•  

Koniec wakacji, pieniędzy pewnie też tym bardziej gdy trzeba wyprawić guwniaki do szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°) ALE! Na weekend można gdzieś jeszcze wyskoczyć. Tym bardziej jeśli #booking #bookingcom dalej oferuje możliwość zwrotu 50 zł za wyjazd opiewający na kwotę powyżej 100 zł!

Wystarczy zarezerwować pobyt z jednego z poniższych linków aby odebrać swój #cashback na konto bankowe!
    Zasady są bardzo proste:

• rezerwujesz pobyt przez jeden z poniższych linków
    Zarezerwuj obiekt za powyżej 100 zł, a otrzymasz 50 zł zwrotu
    Zarezerwuj obiekt za powyżej 100 zł, a otrzymasz 50 zł zwrotu
    0 zł zwrotu
    • wypoczywasz, opalasz się, odpoczywasz
    • po powrocie dostajesz zwrot 50 złna swoje konto

Koniecznie przy rezerwacji dodaj w ustawieniach konta swoją kartę bankową i zaznacz checkbox

Użyj tej karty, aby odebrać nagrodę
    Na tę kartę wpłacona zostanie nagroda.

I to tyle!
    Uwaga: Na jedno konto można użyć tylko raz tego zwrotu. Jeśli już korzystaliście z tej #promocja #promocje to możecie założyć nowe konto dodając tą samą kartę - nie ma żadnego problemu i wszystko działa jak należy ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości piszcie śmiało - wszystko wyjaśnimy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

pokaż spoiler nie taguję cebuladeals bo też mnie wkurwia ten spam tych mentalnych zielonek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Booking-Taniej: o nawet nie wiedzialem ze macie tu konto.

Mam zapytanie. Obecnie jestem w hotelu ktory rezerwowalem przez wasza strone. Jestem u was "genius" wiec mam jakies przywileje. Jednym z nich jest powitalny drink ktorego nie bylo, gdzie to mam zglosic? : )

•  

@johnmorra: Nie jesteśmy z Bookingu, jedynie szukamy ofert i je tutaj wrzucamy. Co do Bookingu to napisz na maila, może Ci pomogą. Mi niestety jak do nich pisałem odpowiadali tylko gotowymi regułkami kopiuj wklej, a na Facebooku nawet nie odpisali.

Od razu uprzedzam jaką dostaniesz wiadomość:

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Booking.com.

Z przyjemnością udzielimy Państwu pomocy, jednak potrzebujemy więcej informacji dotyczących Państwa rezerwacji.

Prosimy o przesłanie następujących danych w odpowiedzi na ten e-mail:

• Numer rezerwacji:
      • Adres e-mail użyty do dokonania rezerwacji:
      • Nazwa i adres zarezerwowanego obiektu:
      • Daty pobytu:

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Dziękujemy za skorzystanie z usług Booking.com. Mamy nadzieję, że w przyszłości także zdecydują się Państwo
      rezerwować nocleg przez naszą stronę.

Z wyrazami szacunku

--
      Katarzyna
      Booking.com Customer Service Team

•  

@Booking-Taniej: aha to nie bede sobie glowy nawet zawracal ale dzieki ;)

•  

@johnmorra: zawracaj, może akurat coś ugrasz, podaj wszystkie dane i będzie okej ;) Skoro obiecują coś to niech się z tego wywiązują ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Gorące dyskusje ostatnie 12h

bawi mie to xdd
    #heheszki

odpowiedzi (15)

• odpowiedzi (68)

#polska #nauczyciele #szkola #protest

Od wczoraj słyszę jaka to nasza kadra nauczycielska jest wybitna i jak troszczy się o dzieci.

To może przedstawię swoją wersję małego robaka.
    Mam syna chorego na celiakię (nie może jeść glutenu) paniom "nauczycielkom" od początku roku nie chce się sprawdzić co to jest za choroba.
    Dlaczego nam z żoną na tym zależy...?
    Ponieważ jak są jakieś poczęstunki klasowe z różnych okazji, dzieciak mi wraca do domu z płaczem bo o nim nikt nie pamięta (nie może nic zjeść bo zazwyczaj są ciastka zbożowe).
    Sami mówiliśmy paniom n. jakie słodycze można kupić dzieciakowi, ale widocznie nie trafiało to do adresata.

Żeby było śmieszniej zapłaciliśmy za rok z góry na tzw. fundusz klasowy z którego mój syn od początku roku nic nie mógł zjeść bo nikomu nie chce się przeczytać co może jeść.
    pokaż całość

odpowiedzi (85)