Wpis z mikrobloga

Ahoj mironki! Czy bylibyście skłonni udzielić rady?

W tym miesiącu czekają mnie zakupy do kuchni i zastanawiam się gdzie zaopatrzyć się w sprzęt. Mianowicie - będę zamawiał zmywarkę i piekarnik do zabudowy oraz płytę indukcyjną - wszystko na 230V. Produkty mam już wstępnie wybrane, choć dopuszczam jeszcze zmiany i szukam odpowiedniego sprzedawcy. Znacie jakiś sklep, który z czystym sumieniem moglibyście polecić? Może jakiś mniejszy przedsiębiorca? Chciałbym się zmieścić w budżecie 6000zł, więc nie ukrywam, że fajnie by było jakby ceny nie były z kosmosu. Przy okazji, może moglibyście polecić jakieś konkretne produkty?

#wnetrza #mieszkajzwykopem #kiciochpyta #agd #kuchnia i może u Was też zasięgnę języka #gotujzwykopem
  • 3
@themindcrusherHS: płyta indukcyjna lepiej żeby była siła, sensowne modele electroluxa kupisz już od 1500, piekarnik podobnie, więcej niż 1800 nie ma sensu płacić. Pytanie czy potrzebne Ci bajery takie jak dual cook samsunga czy nie. A zmywarka jaka? 45 czy 60? Możesz zainteresować się boschem z metalowym dnem
@basssiok: Niestety nie mam siły w nowym mieszkaniu i kucie ścian ze zmianą instalacji nie wchodzi w grę. Obecna instalacja znosi ww. sprzęt od kilku lat, więc zostawiam jak jest. Płyta - mimo napięcia 230v- też grzeje wyraźnie lepiej, niż gaz, z którego się przesiadłem, więc tak czy siak jestem zadowolony.

Dual Cook brzmi ekstra, chociaż zdania odnośnie sprawności tego rozwiązania są mocno podzielone... Na razie padło na piekarnik Amica Integra
@themindcrusherHS: z mojego doświadczenia sprzęt electroluxa jest bardzo dobry- chodzi mi o piekarniki. bardzo dużo ciast robię i mięs itd. nie ustępuje w niczym drogim samsungom boshom itd. Dobierz tylko kolor i funkcje pod siebie i bierz. aha mało awaryjne....ale tak jak wspomniałęm wyżejto moja subiektywna opinia
płyta? byle najtansza na gwarancji Amica najprawdopodobniej . i #!$%@? te rady o sile