Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (4)

Mój wujek czasem udostępnia na fb takie żeżuncje, że aż mnie skręca. (╥﹏╥) Solidny #grazynacore #januszcore #heheszki

odpowiedzi (35)

Słuchajcie Mirki jaka akcja.

Mam siostrę której strsznie nie lubie. Odzywa sie do mnie tylko wtedy, gdy ma interes. Ostatnio przypomniala sobie o mnie, bo zajmuje sie wykonczeniówka, a ją naszło na remont mieszkania w wielkiej płycie.

Pojechałem, zobaczyłem, kazałem zerwać najpierw deski. Potem od niechcenia rzucilem, ze do wylewki bedzie trzeba 1500 kilo betonu. Wiecie, myslalem ze ja to kupie ona da mi kase, wykorzystam maks z 300 kilo i bede do przodu. Przeciez się nie zorientuje ile tego poszlo, jak to kobieta.

Czaicie xDD dzisiaj do mnie dzwoni xDd ze kupila poltorej tony cementu xD kazała nawet wnieść to sobie na 4 piętro bez winy xD ale bedzie inba, chyba jak jej nie bedzie to bede musiał powynosić część i gdzieś zsypać a na mieszkanie przynieść tylko worki żeby myślala, że poszło xD mam nadzieje ze sie nie zorientuje, że kazałem jej kupić tyle plytek, ze wystarczyło by do wyłozenia calego stadionu narodowego xD pic rel #heheszki #budownictwo #budowlanka #pdk
    pokaż całość

odpowiedzi (13)