Wpis z mikrobloga

Cześć,

Finalny, 24 odcinek mojego kursu programowania został w końcu opublikowany, a w nim wstęp do systemów rozproszonych i mikroserwisów. Oczywiście to nie koniec - więcej wartościowego materiału na kanale pojawi się już w niedalekiej przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#programowanie #programista15k #programujzwykopem #dotnet #dotnetnews #dotnetcore #csharp #aspnet #spetz #akademiaspetza
  • 7
@qski: a tak się przyjęło od początku to już nie zmieniałem.
@KingFight: nie i nie wiem czy to ma jakiś sens, ponieważ to wprowadza pewne zobowiązania, a na ten moment nie mam pewności czy zdołałbym się z nich wywiązać, bo sporo się dzieje :).
@spetz: Czemu ja się o tym dowiaduję dopiero teraz (°°

Widzę, że pracujesz na Maku. Nie mniej zapytam - znasz może godne polecenia materiały dotyczące pracy nad aplikacjami UWP? Niby mam jakiegoś ebooka, ale język jest tak bardzo techniczny i surowy, że nie jestem w stanie nic z tego zrozumieć nawet pomimo tego, że pracuję jako programista frontend (JS i te
@Imago91: od kilku miesięcy na Macu i dodatkowo na Linuxie od roku. Niestety UWP nigdy się nie zajmowałem, w przeszłości tylko WPF/Silverlight, więc pewnie szukałbym czegoś w tematyce MVVM, bo z tego co kojarzę tam stosuje się dość podobne rozwiązania.
Nie mniej zapytam - znasz może godne polecenia materiały dotyczące pracy nad aplikacjami UWP?


@Imago91: Przecież to jest jeszcze nie skończone. To co jest obecnie, to nawet "realesee candidate" tylko "work in progress". Ostatnio sprawdzałem to, bo było kilka przydatnych funkcji, no, ale to nie jest jeszcze skończone i co tydzień zdarzają się breaking changes.