Wpis z mikrobloga

Mam problem, który polega na tym, że Play naliczył mi fakture na 500 zł z czego 300 zł to są dane komórkowe w roamingu na Białorusi przy czym nuner ten nie był tam używany. Używany byl tylko do granicy Łotwa- Białoruś. Internet na Białorusi mi nie działał, nie było mozliwości jego włączenia dlatego nie wiem skąd sie wzięła ta kwota. Używalem tam telefon rownież z sieci Orange i oni nic mi nie naliczyli, nie wiem co robić, bo konsultantka z BOK w niczym mi nie mogła pomóc i mam składac reklamacje jednak nie mam jak udowodnić czegokolwiek, chyba.
#play #telefony
  • 11
@Topev: Jeśli nie przyszła wiadomość "welcome" z informacją o kosztach w danym kraju to prawdopodobnie Ci to skorygują. Jakiś czas temu play miał problemy z wiadomościami "welcome" więc tym bardziej.
@Najkon: rozmawialem wlasnie z konsultantka z dzialu technicznego. Powiedziala mi ze dane komrkowe zostaly pobrane o godzinie 17, granice przekroczylem o 23 a na wyslanie smsa "welcome" maja 24 godziny. No tragedia jednym slowem. A to ze o tej samej godzinie uzywany byl pakiet internetowy w roamingu UE to chyba nic nie znaczy.
@Najkon: nazwalbym to zwyklym klamstwem. No coz, w takim razie zloze reklamacje bo ewidentnie w tym samym dokladnie czasie uzywalem pakietu danych w UE i o tym tez wiedziala. Podobno nie moga okreslic lokalizacji wykorzystania tych danych. Ciekawe czy to prawda.