Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirabelki, szanowni Mirkowie!

Zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym znaleziskiem pt. Lwów - największe atrakcje w jeden dzień (zdjęcia i opis)

Wizytę we Lwowie zdecydowanie polecam każdemu ;) W powiązanych dodałem kilka przydatnych artykułów z informacjami praktycznymi, jeśli jednak nadal ktoś z was ma jakieś wątpliwości albo pytania o miasto, dojazd do niego, itp. to możecie jak zawsze pisać do mnie śmiało prywatne wiadomości, każdemu w miarę wiedzy będę starał się pomóc ;)

Powiem wam też, że powoli przymierzamy się do ruszenia kanału na youtube. Poczyniliśmy już w tym kierunku pewne przygotowania, w ciągu najbliższych kilku miesięcy możecie spodziewać się pierwszych materiałów ;) Na przełom września i października szykuje też coś specjalnego związanego z serią, którą prowadziłem też na wykopie #odkryjswietokrzyskie

Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli chcesz dołączyć do listy lub chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Miłego dnia!
  • 19
@MG78 poza tym, mam parę pytań odnośnie Lwowa, ale nie widzę opcji pisania wiadomości prywatnej na apce od wykopu. Gdzie jest opcja żeby napisać wiadomość tutaj? Pierwszy raz w sumie zauważyłem że tego nie ma :D