Wpis z mikrobloga

Ktoś ma telefon komórkowy w INEA? Jak to działa, jakieś problemy? Jak to wygląda z zasięgiem? Muszę przyznać, że oferta w pakiecie z telewizją i internetem jest bardzo kusząca.

Przy okazji druga sprawa. Ostatnio zadzwoniła Pani z INEA z informacją że modernizują sieć, zakładają światłowód i całość odbywa się bez ingerencji w piony, zmieniają tylko gniazdko. Problem w tym, że do mojego routera ciągle idzie jakiś zwykły koncentryk i zastanawiam się, czy jest możliwość, że ktoś w tym kraju pomyślał, kilka lat temu wrzucili w piony światłowody i spokojnie czekali na moment, kiedy włączą je do użytku? Ktoś jest już po "wymianie"?
#inea #poznan
  • 2
INEA jest operatorem wirtualnym, tzn nie ma swojej własnej infrastruktury. Działa na masztach Play i w roamingu krajowym T-Mobile i Plusa.
Co do drugiego pytania: w mieszkaniu będziesz miał zamontowany modem ONT, od niego idzie net (rj 45 lub wifi), tv do stb (albo rj 45 przy IPTV albo koncentryk przy Video Overlay) i telefon stacjonarny.
@Jeesek: w multimedii też tak kusili dodatkową usługą a jak już coś się zepsuło to nikt nie potrafił pomóc na infolinii, wiem bo sam odbierałem te telefony ( ͡° ͜ʖ ͡°)