Wpis z mikrobloga

Pierwsza wycieczka po lesie Wolskim na schabie. Jeździłem z kolegą @teryuu
Zaczęło się to wszystko dla mnie dość żenująco ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Umówiliśmy się w określonym miejscu gdzie miałem czekać, nie wiedziałem wcześniej jak mój towarzysz będzie wyglądał więc gdy przejechał obok mnie jakiś koleś na enduraku pomyślałem że to mój ziomek z wypoku. Podjechałem, zbiłem żółwia, gość zdziwiony, patrzy na mnie jak na debila, nie zamieniliśmy ani słowa, po kilku sekundach patrzenia się na siebie dziwnie, odjechał. Okazało się że podjechałem do randomowego gościa, z boku i z jego perspektywy wyglądało to pewnie creepy xD

Zaliczyliśmy kilka singli, Mateusz okazał się być bardzo spoko gościem, tłumaczył mi najlepsze linie, czekał na mnie na zjazdach i podjazdach itd. atmosfera była super. Troszkę się przeliczyłem, liczyłem na jazdę do godziny 17 ale już o 13 gdy wracaliśmy do domu byłem przeorany jak dzika świnia.

Ogólnie bardzo polubiłem jazdę #mtb zupełnie inne wrażenia niż na szosie, nie zaliczyłem żadnej gleby choć kilka razy było blisko. Wróciłem do domu, wypiłem piwo, poszedłem spać i obudziłem się o 17 z uczuciem kaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#enduro #enduromtb #rower #rowerowykrakow
Pobierz Sanremu - Pierwsza wycieczka po lesie Wolskim na schabie. Jeździłem z kolegą @teryuu ...
źródło: comment_o4z0b4iEcVkJV013GENCO5L6hyXVqaAf.jpg
  • 10
@shusty: Jeździłem wcześniej na starym kellysie za 1500 zł, tylko tak bardziej turystycznie, pewnych rzeczy się nie przeskoczy i do jazdy w lesie taki sprzęt jest po prostu lepszy i bezpieczniejszy, daje po prostu więcej frajdy, chciałem kupić raz a dobrze :)
@shusty: Pewnych rzeczy nie przeskoczysz, jasne że przejedziesz taką trasę jak zrobiliśmy na rowerze za 1500zł, ale nie będzie to najprzyjemniejsza rzecz pod słońcem, może być mało bezpiecznie i niekoniecznie będzie zachęcać do dalszej jazdy w terenie. A bywa i tak że porządny sprzęt jest zwyczajnie niezbędny, więc po co na siłę zaczynać od jakiegoś padła, skoro można sobie pozwolić na coś lepszego? ;)
@Sanremu: Również dzięki za jazdę, też
@Sanremu:
1. Kup rower za 12000 zł
2. Kup strój rowerowy za 3000 zł
3. Dojeżdżaj na enduro trailsy uj wie skąd np. Krakowa
4. Podjeżdżaj na Kozią 45 minut zamiast 15
5. Siedź na ławeczce i opowiadaj głupoty o nowej zębatce albo minionkach z super bieżnikiem przez 30 minut bo zsapałeś się na podjeździe
6. Ubieraj strój rowerowy, który masz w plecaku przez 20 minut
7. Zjedź Twistera w 10+/-3minuty