Wpis z mikrobloga

@Shiv: duże tytuły:
Zelda
Mario Kart
Splatoon
Arms
Mario+Rabbids
Minecraft
Street Fighter Deluxe
za chwilę Fifa, NBA, Pokkén Tournament DX czy Skyrim.

Dobre duże gry są wydawane regularnie i zawsze trzymają wysoki poziom. Ogranie tego wszystkiego to kilka miesięcy.
Stawiam, że obecnie jest więcej dobrych tytułów na Switcha niż na XBOX ONE.
@Clefairy czyli nadal tylko zelda, nie oszukujmy sie :P miałem kupic ale jak wzialem ten plastik chinski w rece (juz stacja to w ogole masakra) to nie.
@Clefairy: dodaj tylko - Fifa 18, na silniku afair Fify 14 + wycięty całkowicie tryb fabularny.
Bardzo wielkim minusem, który wynika z checi tuszowania tego, ze nie ma zbyt wielu mozliwosci na pojawianie sie gier aaa rownoczesnie na Switch oraz maskujacym to, ze wnetrznosci konsoli sa slabe - jest wydawanie portow gier sprzed nawet 20 lat, ktore nawet nie sa remasterami, tylko przenosinami 1:1 staroci.
Na PS4 bylo to bardzo slabe,
@Clefairy: szczerze chcialem kupic Switch, byl hype, ktory mnie w miare wciagnal, potem pojawily sie te grafiki jakie cudne gry tam powychodza i okazalo sie po czasie, ze kupujac Switch nie mialbym (i nie mam) w co na nim grac.
Bardzo wielkim minusem, który wynika z checi tuszowania tego, ze nie ma zbyt wielu mozliwosci na pojawianie sie gier aaa rownoczesnie na Switch


@skolland: nie żeby coś, ale wiesz, że od 27 lat w świecie gier wideo istnieją konsole przenośne?

Żadna z nich nigdy nie dostawała AAA z wersji konsolowej, bo to nie jest w żaden sposób możliwe. Tu potrzeba niewielkiej bystrości umysłu by to zauważyć. xD

Bo czym przyciagnac do
@Theos: 1. najsilniejsza baza? piszesz za siebie, dla mnie w sumie oprocz Zeldy nie ma tam nic w co chcialbym zagrac. Mario nie dla mnie, w Splatoon gralem toszeczke na WiiU i w sumie na okolo 3h sie skonczylo bo bylo nudno, jrpg nie trawie...
2. Fajnie ze jest przenosnosc, ale w gry, ktorych porty tam trafiaja teraz gralem i ponad 15 lat temu, wiec nie przekonuje mnie przenosnosc dla 1
@Clefairy: oprawa to akurat było wiadome, że będzie na trybie "lower than low", ale wycinanie elementów gry oraz przerzucanie części do e-shopu, no tak średnio wygląda.
Tak btw - to ile ma ten kartridż NS pojemności, że posiadam w podobnej wielkości (a nawet mniejszy) pena 128gb (wyłamany z pena w formie "karty kredytowej") i raczej na nim by się Doom zmiescił?