Gorące dyskusje ostatnie 12h

Stulejki wściekłe w chuj agresywne xD. Rację miał ten co napisał, że wykop to taki reddit z dodatkowym chromosomem xD. Laska zapytała się o coś w miarę normalnego i oczekuje normalnej odpowiedzi. Nawet nigdzie nie napisała, że to prezent, ale nie na wykooopie.

czyli chcesz go uszczęśliwić bardziej ruchaniem czymś jak mniemam ma normalnie na codzień xD

no to współczuję seksu od święta

Takie coś to powinien mieć na codzień a nie od święta
    Mhm codziennie, powtarzam CODZIENNIE!!

No i nasze asy, najlepsze, że zgarneli tyle plusów xD Crème de la crème wykopowego stulejarstwa czyli @As_Pancerny oraz @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta

jak wyglądasz conajmniej jak pani ze zdjęcia i wystawienie dziury to najlepsze na co cię stać to tak. Ja bym się poczuł conajmniej obrazony.

Jeżeli kupczysz cipą i traktujesz seks jako prezent/nagrodę, czyli kartę przetargową, to nie zazdroszczę Twojemu niebieskiemu

Laski się nie bzykają - "a to kurwy, dajcie mnie seks socjalny". Laski chcą się bzykać i wymyślają urozmaicenia - "ty kurwo, dziura to jedyne co masz do zaoferowania??" xDDD witamy na wypok.pl

#bekazpodludzi #shitwykopsays #stulejacontent #stuleja #mizoginia
    pokaż całość

odpowiedzi (85)

Dzielenie się opłatkiem - jak ja tego kurwa nienawidzę..
    I życzenia ciągle te same a nigdy nie spełnione..
    Kiedy ta "tradycja" odejdzie do lamusa?
    #swieta #oplatek #zalesie

odpowiedzi (78)

Puste miejsce przy Wigilijnym stole to chyba największy przykład obłudy:
    Patrzcie bezdomni/samotni macie tu puste miejsce przy stole
    - ding dong ding dong
    - te Grażyna jakiś menel przyszedł, gaście światło, nie dla psa kiełbasa dla pana to!
    #takaprawda #swieta #polak

odpowiedzi (76)