Wpis z mikrobloga

WolfSky ostatnio obrabia mi dupę i to nie tak, jak lubię, nie wołam bo ma mnie na czarnej, może boi się małego stalku-stalku, nie wiem. Mniejsza!

Tak, jestem tak "otwarta na nieanonimowość" (poprzedni wpis? troszkę się tu znam z mirkami, a na jednym z wykoparty żeby mnie 'wystalkować' wystarczyło podnieść wzrok z plakietki na twarz) że nie usunęłam fejsa, ale ktoś #!$%@?ł mnie ze zdjęciem z ogonkiem na GRUPIE BDSM (SIC!) gdzie nie widać w sumie niczego poza gołymi plecami i ogonkiem. Ban na 7 dni i 30 dni na rozpatrzenie 'dowodu'. To w sumie tyle.

Nie przystoi takie zachowanie bordo, ojjj nie. To ja będę mieć dziś ładnego buttpluga, a kolegę boli dupa. #mlvbabes

Co takiego kolega WS tu pisze, że tak panicznie boi się wystalkowania i przerzuca swój strach na innych? A może po prostu nie rucha i to by wyjaśniało wszystko? Przejrzę wieczorem historię jego postów jak będzie mi się nudzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 120
@aeaeaeae: @MyPhilosophy: nie wiem, co trzeba zrobić żeby wstydzić się swojej twarzy, ale na psychologii to studenci otwarcie rozmawiają o pragnieniach seksualnych; ba, nawet o wypoku paru wspomniało! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wiecie, to takie profesjonalne stalkowanie moderatorki forum, która na danym forum zrobiła pokazmorde po paru latach aktywności. Profeska #!$%@?.
@WolfSky: pokaż mi, PROSZĘ, gdzie zaatakowałam Cię personalnie. Zwróciłam uwagę na to, że NAJCZĘŚCIEJ ból dupy o zdrowe życie seksualne i jego urozmaicenia (w ogóle o życie seksualne) mają osoby spod #furry czy #anime. Tyle! I przytoczyłam casus użytkowniczki, która również szukała buttpluga. Bez pokazywania palcem czy czymkolwiek... Albo się mylę i ktoś inny też to tak odebrał? Piszę serio.
@johny-kalesonny: Oczywiście, że nie jest moim zdjęciem, co też tutaj napisałam - bo zostałam o to zapytana. ;) Moje = wrzucone przeze mnie, w dużym uproszczeniu, bo wrzucałam z pięć innych jeszcze. Moderuję #!$%@?ę estetyczną i mam dużą styczność z podobnymi problemami.

A, to... No nie sądziłam, że chodzi o to. Teraz NIE CHCĘ implikować kija w jakimś miejscu, ale nie słyszeliście o słynnej liście nieruchających? Przecież to urban legend. Nie
@mallavi: Zastanawia mnie jedna rzecz, po #!$%@? o tym piszesz xD Naprawdę, nikt nie daje #!$%@? o to, że lubisz umieszczać sobie przedmioty w końcowym odcinku układu wydalniczego zwanym odbytem xD A ty obnosisz się z tym jakbyś chciała się w ten sposób dowartościować, no litości, kobieto xD Brakuje ci atencji, że o tym w kółko piszesz? Chyba będę musiał porozmawiać z twoim chłopakiem Mateuszem bo ewidentnie nie potrafi się tobą
@mallavi: Nah, chodzi o to co napisałaś, a nie to co uważasz. W samym sporze (wziętym dosłownie z dupy, bo nie rozumiem w sumie o co tu się kłócić) uważam, że masz rację. Ale nawyki myślowe masz dość typowe :)

Właściwie to nie rozumiem czemu ktokolwiek daje o to #!$%@?, kto co zamieszcza w necie. Albo @WolfSky troszczy się o Twoją prywatność (może to Twój chłopak :P), więc jakoś mu się
@KamDG: no siema - ale dawaj aktualne zdjęcie, co? Tamto... Tam byłam grubsza (PCOS i inne leki) oraz w ciągu morfinowo-benzodiazepinowym (tak, gadałam o tym na wykopie w AMA podpięta w komentarzach, jako MissCthulhu - dawna - i obecnie rozmawiam jak z tego wyjść na forum hyperreala, bo nie biorę) Jest we wpisie niżej czy choćby tu. I też byłby ból dupy czy tam szyi o chokerek i brak makijażu do,
m.....i - @KamDG: no siema - ale dawaj aktualne zdjęcie, co? Tamto... Tam byłam grubs...

źródło: comment_XUWsoMjnDgOzUnsRbPuUlBPLbaM0Fr3o.jpg

Pobierz