Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kto hodluje daje plusa. Wszystkich plusujących zawołam na koniec roku 2018 abyśmy się mogli pośmiać z panic sellerów z dzisiaj ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Pozdrawiam ʕ•ᴥ•ʔ

  #kryptowaluty #bitcoin

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Taka normalna giełda to musi być taka nudna, że ja nawet nie wiem ¯\_(ツ)_/¯. Na jakiś krach trzeba czekać co najmniej 4 lata, a tu co 4 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  #kryptowaluty

  odpowiedzi (2)

 • avatar

  Mirko, pijcie ze mno kompot. Dzisiaj ostatnia noc spania u teściów. Większość rzeczy już spakowana i po 8 latach mieszkania u rodziców żony, dwóch latach budowy wprowadzamy się do własnego domu. 140m2, 70m od drogi. Dużo automatyki - sam zrobiłem sobie #inteligentnydom - już (prawie) w pełni wyposażony, umeblowany. Ile nas to kosztowało pieniędzy, nerwów i nieprzespanych nocy wiedza chyba tylko ci, którzy sami budowali dom. Całość kosztowała prawie 400tys. Dużo zaoszczędziłem - m.in. samemu układając kable elektryczne (elektryk tylko sprawdził i podłączył rozdzielnię), samemu montując rekuperację czy godzinami wisząc na telefonie szukając i negocjując najlepsze ceny materiałów. Jeszcze nie wszystko jest gotowe - wykończony ale nie wyposażony jeden pokój i jedna łazienka. Nieskończony też jeszcze taras. Ale z podekscytowania chyba dzisiaj nie zasnę :)
  #budujzwykopem #chwalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)